загрузка...

Фільм Спустошене місто (2007)

Reign Over Me
Постер до фільму Спустошене місто (2007)
Алан Джонсон - успішний дантист з відмінною практикою і зразковий, люблячий і турботливий сім'янин. Але він все більше відчуває пересиченість і сім'єю, і роботою. Алан не може дати цьому пояснення. Зустрівши на одній з міських вулиць колишнього сусіда по кімнаті в гуртожитку Чарлі Файмана, він навіть не відразу його впізнає. Неголений, неохайно одягнений, на скутері, у величезних навушниках на голові, з вимерлим поглядом - саме таким постав перед Аланом, одягненим з голочки, друг Чарлі. Але куди подівся колишньої веселун і життєлюб? У Чарлі трапилася страшна трагедія, і його життя вже не стане колишньою. Чарлі не хоче говорити про минуле, а майбутнє його не цікавить, воно просто не існує для нього. Трагедія одинадцятого вересня забрала життя найближчих і дорогих Чарлі людей - красуню дружини і трьох чарівних дочок. Він їхав у таксі на задньому сидінні, коли оголосили про трагедію. Розуміючи, що вже ніхто ніколи не прилетить, він відчайдушно чекає і сподівається, сидячи в аеропорту ... Чарлі оточив себе музикою і мовчанням. Він часто фарбує в різні кольори стіни свого будинку, грає до знемоги на ударних, слухає старі платівки. Горе Чарлі змушує Алана переглянути життєві пріоритети, зрозуміти, що є найважливішим. Намагаючись допомогти другу повернутися в реальність, він отримує від Чарлі допомогу, набагато більшу, ніж може дати він сам. Зустріч двох старих друзів по коледжу, Алана Джонсона і Чарлі Файнмана, назавжди змінить обох.

Інформація про фільм Спустошене місто (2007)

Рік: 2007
Жанр: Драма
Країна: США
Кіностудія: Relativity Media
Режисер: Майк Біндер
Основні актори: Адам-Сендлер, Лів-Тайлер Дон Чідлі, Джада Пінкет Сміт (Jada Pinkett Smith), Саффрон Берровс (Saffron Burrows), Дональд Сазерленд (Donald Sutherland)

Фільм Спустошене місто (2007) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам