загрузка...

Фільм Точка обстрілу (2008)

Vantage Point
Постер до фільму Точка обстрілу (2008)
Кінофільм "Точка обстрілу" ("Vantage Point") був створений в 2008 році американськими кінематографістами. Режисером цієї кримінальної драми став Піт Тревіс. Касові збори цього фільму складають більше, ніж 150 000 000 доларів, що безсумнівно вказує на якість цього шедевра кінематографа. Геніальна гра акторів, відмінна робота операторів - все це безсумнівно благотворно вплинуло на цей кінофільм. Події фільму відбуваються в одному з іспанських міст. Туди з візитом прилетів американський президент, щоб обговорити проблеми, пов'язані з боротьбою з актами тероризму. Але як тільки глава американської держави вийшов, щоб сказати свою промову, його тут же намагалися вбити. Барнс і Тейлор працюють в службі безпеки. Їм необхідно провести опитування свідків, щоб розкрити цей злочин. Невідомо з якої причини, але всі свідки дають суперечливі свідчення. Чи під силу працівникам служби безпеки розібратися в усьому що відбувається і не допустити ще одного злочину, адже свідчення свідків так відрізняються один від одного?

Інформація про фільм Точка обстрілу (2008)

Рік: 2008
Країна: США
Режисер: Піт Тревіс
Основні актори: Едгар-Рамірес, Метью-Фокс Сігурні Вівер, Денніс Квейд, Форест Вайтакер, Брюс Маꥳлл, Саїд Таґмаві, Зої Салдана, Вільям Герт

Фільм Точка обстрілу (2008) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам