загрузка...

Фільм Гудбай, Леніне! (2003)

Good Bye Lenin!
Постер до фільму Гудбай, Леніне! (2003)
Алекс завжди з ніжністю ставився до матері. Він поважав і захоплювався нею. Вона була затятою комуністкою і в роки існування НДР стала відомою особистістю. Але навіть найдостойніші люди вразливі перед недугами. На жаль, мати Алекса вразив інфаркт. Лікарі боролися за її життя. Вона практично впала в кому, і син готувався до гіршого. За цей час в країну прийшли зміни. Впала Берлінська стіна. Народ насолоджувався дарами капіталізму. Алекса всерйоз хвилювала така ситуація. Знаючи, що мати противниця всього буржуазного, він хвилювався про те, що прийде день, коли вона про все дізнається. За цей час їй стало легше, і Алекс перевіз хвору жінку додому. Тут обстановка була в стилі комунізму, з портретами Леніна на стінах. Дбайливий син вирішив не говорити про зміни в країні, щоб не засмучувати матір. Тепер його будинок став схожий на музей, де немає місця капіталізму. Як довго він зможе приховувати правду, хлопець не знав, але заради здоров'я матері довелося піти на обман.

Інформація про фільм Гудбай, Леніне! (2003)

Рік: 2003
Країна: Німеччина
Кіностудія: X-Filme Creative Pool
Режисер: Вольфганг Беккер
Основні актори: Данієль Брюль/Daniel Brühl, Катрін Засс/Katrin Saß, Чулпан Хаматова/Chulpan Khamatova, Марія Зімон/Maria Simon, Флоріан Лукас/Florian Lukas, Александр Байєр/Alexander Beyer, Бургхарт Клаусснер/Burghart Klaußner, Міхаель Гвіздек/Michael Gwisdek

Фільм Гудбай, Леніне! (2003) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам