загрузка...

Фільм Фільм Універсальний солдат 3: Відродження (2009)

Universal Soldier: Regeneration
Постер до фільму Фільм Універсальний солдат 3: Відродження (2009)
Група терористів під командуванням топових бере в полон сина і дочку прем'єр-міністра України, і загрожує вбити їх через 72 години, якщо їм не повернуть їх спільників, які зараз знаходяться в заручниках. Крім того, вони загрожують підірвати Чорнобильську АЕС, якщо їх вимоги не будуть виконані. У них є спеціальна новітня бомба, яка може знищити велику кількість людей, без особливих зусиль. Вона запрограмована так, щоб не заподіяти шкоди самим терористам. Американська армія викликається допомогти Україні, і спеціально для них доктор Портер відроджує до життя чотирьох універсальних солдатів, серед яких знаходиться і Люк Деверо. Після того, як 72 години майже закінчилися, терористи отримали повідомлення, що їх бранці будуть випущені, і відключили бомбу. Однак, доктор Колін, творець бомби, цим незадоволений. Він розкриває секрет некерованому Ендрю Скотту, про те, що у нього розроблена ще сильніша бомба, яка швидше вб'є універсальних солдатів. Скотт вбиває Коліна, і відправляється знищувати дітей прем'єр-міністра. У розпал хаосу, капітан Кевін Берк відправляється в саме пекло, щоб врятувати дітей. Він успішно їх знаходить і відправляється з ними в безпечне місце. Однак, по шляху його вбивають. Дітям вдається втекти. Тим часом, на таймері бомби залишається 30 хвилин до вибуху. У бій вступає Люк Деверо, і вбиває всіх терористів, які трапляються йому на шляху. В одному з будинків, він знаходить дітей, які сховалися в кутку, але їх вже виявив Скотт. Скотт вже готовий вбити малюків, коли Деверо жорстоко його вбиває. Люк супроводжує дітей у безпечне місце, але на протязі всього шляху його знову атакують терористи. Тим часом, до вибуху бомби залишається не більш двох хвилин. Бомба вибухає, однак Деверо вдається врятувати себе і дітей. Американські солдати швидко прибувають на місце події і забирають тіло Берка з собою. У штаті Вірджинія його тіло поміщають в криогенну камеру, щоб зробити з нього нового універсального солдата і кілька клонів.

Інформація про фільм Фільм Універсальний солдат 3: Відродження (2009)

Рік: 2009
Країна: США
Кіностудія: Foresight Unlimited
Режисер: Джон Хайамс
Основні актори: Жан-Клод-Ван-Дамм, Дольф-Лундгрен Андрій Арловскій (Andrei Arlovski), Майк Пайл (Mike Pyle), Корі Джонсон (Corey Johnson), Гаррі Купер (Garry Cooper), Емілі Джойс (Emily Joyce), Захарі Бахаров (Zahary Baharov), Акі Авні (Aki Avni), Керрі Шил (Kerry Shale), Йонко Димитров (Yonko Dimitrov), Віолета Марковська (Violeta Markovska), Станіслав Пішталов (Stanislav Pishtalov), Маріанна Станічева (Marianne Stanicheva), Джон Лясковський (John Laskowski)

Фільм Фільм Універсальний солдат 3: Відродження (2009) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам