загрузка...

Фільм Вбий мене (2007)

You Kill Me
Постер до фільму Вбий мене (2007)
У сюжеті кримінальної комедії "Убий мене" Френк Фаленчік працює найманим вбивцею польського мафіозного клану, яким керує його рідний дядько Роман Крземінскі. За наказом "сім'ї" він прибуває в невелике містечко, щоб здійснити чергове завдання щодо усунення жертви. Колись Френк почав пити від нудьги, а тепер відчуває великі проблеми з алкоголем. Напившись в черговий раз він відключився і провалив завдання, за що був відісланий дядьком в Сан-Франциско, де йому належить пройти курс лікування в реабілітаційному центрі, а після відвідувати курси анонімних алкоголіків і постаратися налагодити своє життя, інакше "сім'я" не прийме його назад . У місті Френк знаходить роботу, а так само знайомиться з самотньою жінкою Ларел Пірсон, з якою у них зав'язуються романтичні стосунки. Їй не важливо, що Френк алкоголік і найманий вбивця, головне, так сказати, щоб людина була хороша. Коли у Френка з'являються вороги, то улюблена жінка не замислюючись вирішує допомогти йому позбутися від них. Тепер закохана парочка діє, як єдина команда. Бійтеся конкуренти!

Інформація про фільм Вбий мене (2007)

Рік: 2007
Країна: США
Кіностудія: Code Entertainment
Режисер: Джон Дал
Основні актори: Бен-Кінгслі Тіа Леоні (Téa Leoni), Люк Вілсон (Luke Wilson), Деніс Фаріна (Dennis Farina), Філіп Бейкер Холл (Philip Baker Hall), Білл Пуллман (Bill Pullman), Маркус Томас (Marcus Thomas), Скотт Хейндл

Фільм Вбий мене (2007) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам