загрузка...

Фільм Вихідні у родинному колі (2013)

Family Weekend
Постер до фільму Вихідні у родинному колі (2013)
Напевно, для кожного сімейної людини на першому місці має бути побудова міцної, люблячої родини, в якій були б гармонія і взаєморозуміння. Але цей фільм розповідає нам не про такий випадок. В одному будинку живуть дві людини - дві абсолютно різних особистостостей. Одна - завзята кар'єристка по натурі, яка спить і бачить себе успішною бізнес-леді. Інший - художник-мрійник, він живе в своєму власному світі - світі мрій, повному легкості і ніжності. Здавалося б, що може об'єднувати цих різних натур. Але протилежності притягуються, і якщо ви вирішили фільм Сімейний уїкенд дивитися онлайн у високій якості, то дізнаєтеся, що ці двоє - сім'я. І все б нічого, але у них підростають діти, які вже починають помічати, що їхніх батьків об'єднує тільки дах будинку. Так як спільної мови вони не можуть знайти, у них навіть немає спільних інтересів! Але дітям набридла така погода в домі, вони вирішуються зайнятися вихованням своїх батьків. І потрібно комедію Сімейний уїкенд дивитися онлайн в хорошій якості, щоб дізнатися, що влаштовуючи своїм батькам справжні випробування, які змушують тата і маму поглянути на їхню родину з боку, діти намагаються зробити з двох різних людей, дивним чином связавших свої життя один з другом, люблячу сім'ю. Адже діти заслуговують любові своїх батьків.

Інформація про фільм Вихідні у родинному колі (2013)

Рік: 2013
Країна: США
Кіностудія: Footprint Features
Режисер: Бенджамін Епс
Основні актори: Крістін Шеновец / Kristin Chenoweth, Метью Модін / Matthew Modine, Олеся Рулін / Olesya Rulin, Джої Кінґ / Joey King, Ширлі Джонс / Shirley Jones, Едді Гейзел / Eddie Hassell, Хлої Бріджс / Chloe Bridges, Адам Сандерс / Adam Saunders

Фільм Вихідні у родинному колі (2013) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам