загрузка...

Фільм Вогнем і мечем (1999)

Ogniem i mieczem
Постер до фільму Вогнем і мечем (1999)
"Вогнем і мечем" - польський історичний мінісеріал за однойменним романом Генріка Сенкевича. Дія картини відбувається в південно-східній частині Речі Посполитої (нинішня Україна) в середині XVII століття і охоплює перший рік збройної боротьби православної частини населення, переважно козаків Запорізької Січі, проти свавілля католицьких польських властей. Пан Чаплинський розорив господарство полковника Богдана Хмельницького, відвіз його дружину і на смерть засік десятирічного сина. Хмельницький, не знайшовши справедливості ні в суддів, ні у самого короля, піднімає повстання. На тлі боїв, грабежів, переслідувань і погонь благородний шляхтич Ян Ськшетуський веде боротьбу з суворим козацьким отаманом Богуном за любов красуні Олени. Однак в певний момент загін Яна повністю винищують, а він сам потрапляє в полон до Тугай-бея. Хмельницький викуповує шляхтича з полону, але не відпускає на волю. Так долі двох героїв перетинаються. Про подальший розвиток подій ви можете подивитися онлайн в нашому інтернет-кінотеатрі. Подивитися фільм "Вогнем і мечем" онлайн ви можете абсолютно безкоштовно в хорошій якості без реєстрації. Приємного перегляду!

Інформація про фільм Вогнем і мечем (1999)

Рік: 1999
Країна: Польща
Кіностудія: Zodiak
Режисер: Єжи-Гоффман
Основні актори: Богдан-Ступка, Руслана-Писанка Ізабелла Скорупко, Міхал Жебровський, Олександр Домогаров, Анджей Северин

Фільм Вогнем і мечем (1999) дивитись онлайн

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+19 -1 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам