загрузка...

Фільм Воскрешаючи мерців (1999)

Bringing Out the Dead
Постер до фільму Воскрешаючи мерців (1999)
«Воскрешая мерців» - драматичний трилер, знятий оскароносним режисером Мартіном Скорсезе. У головній ролі Ніколас Кейдж. Його партнерами виступили Джон Гудман ( «Великий Лебовські»), Том Сайзмор ( «Врятувати рядового Райна») та інші знамениті актори. У фільмі порушені дуже серйозні для Нью-Йорка дев'яностих питання. Адже тоді рівень криміналу в місті був безпрецедентним, в неблагополучних районах люди гинули десятками. Через історію головного персонажа режисер показує глядачеві все безумство, що відбувається. Слоганом фільму стала фраза «Кожен виклик може бути вбивством, кожна зупинка - суїцидом, кожна ніч - останній. І ти думаєш, твоя робота - це пекло? ». Френк працює на швидкій допомозі в вночі зміну. Зона його відповідальності - один із найбільш неблагополучних районів міста. Багато років він провів на цій посаді. Постійна напруга, в якому він перебував, почало впливати на його розум. Галюцинації, примари померлих та інші спотворення дійсності затуманили його свідомість. Якщо вам цікаво дізнатися, як складеться доля головного героя, рекомендуємо дивитися онлайн «Воскрешая мерців».

Інформація про фільм Воскрешаючи мерців (1999)

Рік: 1999
Країна: США
Кіностудія: Paramount-Pictures
Основні актори: Ніколас-Кейдж Патріція Аркетт /Patricia Arquette/, Джон Гудман /John Goodman/, Вінг Реймс /Ving Rhames/, Том Сайзмор /Tom Sizemore/, Марк Ентоні /Marc Anthony/, Мері Бет Херт /Mary Beth Hurt/, Кліфф Кертіс /Cliff Curtis/, Нестор Серрано /Nestor Serrano/, Аіда Туртурро /Aida Turturro/, Соня Сон /Sonja Sohn

Фільм Воскрешаючи мерців (1999) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам