загрузка...

Фільм Запах жінки (1992)

Scent of a Woman
Постер до фільму Запах жінки (1992)
Одна з кращих ролей Аль Пачіно в життєвій драмі «Запах жінки». Картина була премійована на церемонії «Золотий глобус» 1993 року одразу в трьох категоріях: «Кращий фільм», «Краща чоловіча роль» і «Кращий сценарій». Це історія відставного військового Френка Слейда, який втратив зір під час бойових дій. Напередодні Дня подяки Френк вирішує відправитися в Нью-Йорк, щоб гульнути на всю котушку. Чоловік сповнений сил і, незважаючи на свою недугу, бажає відтягнутися по повній. Однак таке завзяття Френка у його родичів викликало лише низку побоювань за його здоров'я. Жаліслива рідня вирішила якось пом'якшити наслідки: вони заплатили студенту на ім'я Чарлі Симмз і призначили його доглядати Френка. Старий вояка у нестямі від обурення: не вистачало ще цього сопляка, щоб все остаточно зіпсувати. Чарлі теж не дуже-то радий такому знайомству, адже сварливий стариган виведе з себе кого завгодно. Але протягом подорожі ці чоловіки, представники абсолютно далеких один від одного поколінь, знаходять спільну мову, що призводить їх до грандіозних звершень, дізнатися про які можна, подивившись фільм «Запах жінки» онлайн. Подивитися фільм "Запах жінки" онлайн ви можете в хорошій якості. Приємного перегляду!

Інформація про фільм Запах жінки (1992)

Рік: 1992
Жанр: Драма
Країна: США
Кіностудія: Universal-pictures
Режисер: Мартін Брест
Основні актори: Аль-Пачіно, Кріс-Одоннелл Джеймс Ребхорн, Габріель Анвар, Філіп Сеймур Хоффман, Річард Венчур, Бредлі Уітфорд, Рошелль Олівер, Маргарет Еджінтон, Том Рііс Фаррелл

Фільм Запах жінки (1992) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+2 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам