загрузка...

Фільм Зелена Миля (1999)

The Green Mile
Постер до фільму Зелена Миля (1999)
Федеральна в'язниця «Холодна гора» в штаті Луїзіана. 1935 рік. Пол працює наглядачем в блоці «Е», де утримують ув'язнених, яких чекає страта на електричному стільці. У коридору, по якому проходять укладені перед стратою, підлогу зеленого кольору, і тому його прозвали - «Зелена миля». Персі Уетмор - новий наглядач в блоці «Е». Він боягузливий і злий чоловік. Так як Уетмор доводиться племінником дружині губернатора штату Луїзіана, то він вважає, що йому все дозволено. Еджкомб і його колеги вирішують позбутися Уетмор, який постійно знущається над ув'язненими, і укладають з ним договір - Уетмор дозволять керувати стратою, але відразу після цього він повинен буде написати заяву про перехід в іншу в'язницю. У камері смертників сидить Едуард Делакруа, який приручає з'явився у в'язниці мишеняти. Делакруа називає його містером джинглс і навчає різним фокусам. Незабаром у в'язницю надходить Джон Коффі, якого засудили до страти за зґвалтування і вбивство двох дівчаток. А слідом за ним у в'язницю надходить маніяк-вбивця Вільям Уортон. З'ясовується, що Джон Коффі володіє надприродними здібностями. Йому вдається простим дотиком рук вилікувати Еджкомба мучівшей його хвороби. А незабаром після цього Коффі воскрешає містера джинглс, якого розтоптав Персі Уетмор. Після всіх цих подій Еджкомб починає сумніватися у винності Коффі. Охоронці блоку «Е» таємно вночі вивозять Джона Коффі в будинок начальника в'язниці, щоб Джон вилікував пухлину мозку у його дружини. Коффі зцілює жінку, а після того, як його привозять назад у в'язницю, коли до його камері підходить Персі, Коффі передає йому сидить всередині нього хвороба. Це зводить Персі з розуму. В результаті чого Персі вбиває Вільяма Уортона. Коффі, використовуючи свої здібності, показує Еджкомб, що він намагався врятувати дівчаток, а вбивцею і гвалтівником насправді був Уортон. Незважаючи на те, що він ні в чому не винен, Коффі готовий до страти, тому що дуже втомився від жахів навколишнього життя. Після страти Джона Коффі вся команда блоку «Е» перекладається в іншу в'язницю.

Інформація про фільм Зелена Миля (1999)

Рік: 1999
Країна: США
Кіностудія: Castle-Rock-Entertainment
Режисер: Френк Дарабонт
Основні актори: Том-Хенкс Дейвід Морс, Майкл Кларк Дункан, Джеймс Кромвель (James Cromwell), Майкл Джетер (Michael Jeter), Ґрем Ґрін (Graham Greene), Даґ Гатчісон (Doug Hutchison), Сем Роквелл (Sam Rockwell), Баррі Пеппер (Barry Pepper), Джеффрі ДеМанн (Jeffrey DeMunn), Патриція Кларксон (Patricia Clarkson), Гаррі Дін Стентон (Harry Dean Stanton) та інші.

Фільм Зелена Миля (1999) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+4 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам