загрузка...

Фільм Час відьом (2011)

Season of the witch
Постер до фільму Час відьом (2011)
Ким тільки не був багатостраждальний Ніколас Кейдж - байкером, поліцейським, поплічником сатани в пекельних перегонах, супергероєм, наставником чародія і ще бог знає ким. Наприклад, в історичному бойовику «Час відьом» ви можете подивитися на Кейджа в ролі середньовічного лицаря без страху і докору. Дія картини розгортається в розпал всепоглинаючої епідемії чуми, що лютувала в Європі п'ятнадцятого століття. Темні часи як в країнах, так і в головах їх жителів породжують смуту в суспільстві, чому тільки сприяє всевладна церква. Вина в масових смертях падає на відьом, на яких тут же починається повсюдне полювання. Під гарячу руку хрестоносців потрапляють і прості невинні дівчата. Досвідчений і мудрий лицар Бейман фон Бляйбрук за підтримки свого напарника Фелсона погоджується конвоювати молоду чаклунку в віддалену церкву, щоб убити її, священики повинні позбавити світ від хвороби. На відміну від релігійних фанатиків, Бейман не впевнений, що це юне дитя має якесь відношення до чаклунства. Чи зможе він врятувати дівчинку, можна дивитися онлайн в фільмі «Час відьом». Подивитися фільм "Час відьом" онлайн ви можете абсолютно безкоштовно в хорошій якості без реєстрації. Приємного перегляду!

Інформація про фільм Час відьом (2011)

Рік: 2011
Країна: США
Кіностудія: Relativity Media
Режисер: Домінік Сена
Основні актори: Ніколас-Кейдж Рон Перлман, Стівен Кемпбелл Мур, Стівен Грем, Ульріх Томсен, Клер Фой, Роберт Шиен, Крістофер Лі, Ребека Кенеді, Ендрю Хефлер

Фільм Час відьом (2011) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам