загрузка...

Фільм Діамантовий поліцейський (1999)

Blue Streak
Постер до фільму Діамантовий поліцейський (1999)
Злодійські комедії завжди привертали і будуть залучати глядача. «Діамантовий поліцейський» не виняток. Одного разу злодій на всі руки Майлс Логан все ж попався поліції. Однак в запалі погоні він примудрився заховати в споруджуваному будинку свою останню видобуток - діамант. Відмотавши термін, Майлс насамперед збирається розшукати приховане. Тільки от заковика: будівництво давно завершилося, і в нову будівлю переїхав поліцейський відділок! Недовго думаючи, кримінальний геній обзаводиться підробленими документами, перевтілюється в копа і сміливо переступає поріг казенного дому. Напустивши навколо себе туману, Майлс намагається розшукати діамант, але невдалого рецидивіста постійно відволікають його «посадові обов'язки», з якими він справляється так добре, що скоро його підвищують до керівника підрозділу. Тільки ось кар'єрний ріст псевдокопа цікавить мало ... Якщо ви хочете легко і весело провести суботній вечір, то рекомендуємо дивитися онлайн «Діамантовий поліцейський». Подивитися фільм "Діамантовий поліцейський" онлайн ви можете в хорошій якості. Приємного перегляду!

Інформація про фільм Діамантовий поліцейський (1999)

Рік: 1999
Країна: США
Кіностудія: Columbia-Pictures
Режисер: Лес Мейфілд
Основні актори: Мартін-Лоуренс Люк Вілсон (Luke Wilson), Пітер Ґрін (Peter Greene), Дейв Чаппель (Dave Chappelle), Ніколь Арі Паркер (Nicole Ari Parker), Ґрегем Бекель (Graham Beckel) та інші.

Фільм Діамантовий поліцейський (1999) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам