загрузка...

Фільм Еквілібріум (2002)

Equilibrium
Постер до фільму Еквілібріум (2002)
Лібра, місто майбутнього. Світ в руїнах після Третьої світової війни. Знайдена причина всіх проблем людства. Це емоції, корінь страждань і хаосу. Тепер все почуття під забороною. Суспільство стабільно, спокійно, слухняно. Всі зобов'язані приймати «Прозіум», що пригнічує емоційність. Підлягають знищенню всі предмети мистецтва, книги, музичні твори. Полювання за незгодними веде Тетраграмматон - організація, що займається пошуками «емоційних злочинців». Джон Престон - клерик Грамматона першого класу. Небезпечний, незламний, що не знає жалю (та й звідки?) В боротьбі з інакомисленням. Твердою рукою відправив на вогнище свою дружину, викриту в емоційному злочині, він раптом починає відчувати незнайомі відчуття. Поштовх слабкому паростку душевних переживань дає розстріл колишнього колеги. Перед смертю той читає вірші, вносячи сум'яття в думці Престона. Випадково розбита ампула з заспокійливим засобом дає можливість побачити світ по-новому. Ті самі заборонені емоції, з якими боровся клерик, дарують йому вибух переживань і відкриттів. Висушену душу захоплюють відчуття, бажання, а за ними і любов. Джон вступає в контакт з лідерами Опору, плануючи вбивство Вождя. Навіть виявивши слабкість при страті коханої жінки, він переконує віце-канцлера в своїй невинності і продовжує боротьбу. Домігшись особистої аудієнції верховного особи, клерик дізнається страшну правду. Вождь помер, влада належить вищому раді Грамматона, члени якого в повній мірі насолоджуються забороненими почуттями. Навчений всіх мислимих видів єдиноборств, Престон усуває представників Ради, давши поштовх революційним силам. Вибухають фабрики «Прозіума», знищуються солдати влади. Світ змінився.

Інформація про фільм Еквілібріум (2002)

Рік: 2002
Країна: США
Кіностудія: Dimension-Films
Режисер: Курт Віммер
Основні актори: Крістіан-Бейл, Шон-Бін Емiлi Вотсон, Тай Дiґґс, Анґус Макфейден, Вiльям Фiчнер, Шон Пертвi, Метью Гарбор, Домiнiк Парселл

Фільм Еквілібріум (2002) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+3 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам