загрузка...

Фільм Глибоке синє море (1999)

Deep Blue Sea
Постер до фільму Глибоке синє море (1999)
Події розвиваються на підводної лабораторії «Акватика». На чолі з доктором Сьюзен Макалистер, вчені цієї лабораторії ведуть розробки препарату від хвороби Альцгеймера на основі екстракту з мозкової речовини акул-мако. Сьюзен і її колега, доктор Джим Уитлок, потай від інших співробітників за допомогою генної інженерії вирішують збільшити мозок акул, щоб отримувати більше необхідного екстракту. В результаті піддослідні акули перетворюються в розумних вбивць. Одна з піддослідних акул виривається на свободу, проте її вдається повернути в лабораторію. Президент фармацевтичної компанії і головний спонсор досліджень доктора Макалистер, Рассел Франклін, стурбований тим, що трапилося, прибуває на «Акватика». Вирішальна стадія експерименту проходить вдало. Але акулі вдається відкусити руку необережному Уїтлок. Уітлок намагаються відправити до лікарні, але через буревій евакуація обертається катастрофою. Вертоліт врізається в будівлю лабораторії, а Уитлок потрапляє в резервуар з акулами. Одна з акул розбиває скло підводної лабораторії. Лабораторія виявляється затоплена. Ті, що вижили намагаються врятуватися на батискафі, але з'ясовується, що батискаф розбитий. Далі працівники «Акватика» починають вести бій з акулами. В результаті практично всі люди гинуть, але їм вдається вбити всіх акул і не дати їм вирватися за межі лабораторії.

Інформація про фільм Глибоке синє море (1999)

Рік: 1999
Країна: США
Кіностудія: Warner-Bros-Pictures
Режисер: Ренні Харлін
Основні актори: Томас Джейн / Thomas Jane, Саффрон Берроуз / Saffron Burrows, Семюел Л. Джексон / Samuel L. Jackson, Л.Л. Кул Джей / LL Cool J, Майкл Рапапорт / Michael Rapaport, Стеллан Скарсгард / Stellan Skarsgard, Жаклін МакКензі / Jacqueline McKenzie, Аїда Туртурро / Aida Turturro

Фільм Глибоке синє море (1999) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам