загрузка...

Фільм Зоряний шлях (2009)

Star Trek
Постер до фільму Зоряний шлях (2009)
Десь в майбутньому одна з зірок системи Хорус перероджується, викликавши галактичний колапс. В результаті катастрофи гине Ромул - планета ромуланцев. Представник цієї раси, шахтар Нерон, намагається запобігти катастрофі за підтримки Спока і вулканцями, але операція терпить фіаско. Втративши сім'ю і будинок, він звинувачує у всьому дружню расу Спока і його самого. Озброївшись сучасними технологіями, Нерон направляє своє судно до Землі і Вулкану з метою їх знищення, але потрапляє в минуле. Опинившись в двадцять третьому столітті, він підриває корабель Федерації, на якому знаходився батько Джеймса Кирка і його вагітна мати. Матері вдається втекти, після чого Кірк народжується без батька і росте хуліганом. Через кілька років старий друг його батька зустрічає Кірка в барі. Капітан Зоряного флоту пропонує Кірку записатися в академію. Кірк погоджується, хоча спочатку не вірить в гасла Федерації. Протягом декількох років в академії Джеймс Кірк знайомиться зі Споком і набуває нових друзів, з якими потім разом виявляється на борту корабля Ентерпрайз. Після того як Нерон наближається до Вулкану, адмірали терміново збирають весь флот, в тому числі і курсантів. Молодики відправляються рятувати планету. Корабель ромуланцев знищує всі кораблі Федерації, крім Ентерпрайза, який запізнився до вильоту. Екіпаж зорельота намагається знешкодити гігантський бур, за допомогою якого Нерон хоче знищити планету. Їм це вдається, але ромуланци підривають Вулкан ракетою, яка створила Чорну діру. У метушні Споку не вдається врятувати свою матір, і Ентерпрайз втрачає капітана. Між Споком і Кірком розгорається сварка, Кірка залишають на планеті, де він зустрічає старого Спока з майбутнього. Пізніше вони удвох прибувають на місцеву базу Зоряного флоту, де знаходять технаря Скотті, який зі сміття збирає перший транспортер. За допомогою пристрою Кірк і Скотті переміщуються на борт Ентерпрайза. За порадою Спока з минулого Кірк бісить молодого Спока, після чого вулканец здає повноваження капітана. Кірк сідає в крісло капітана, прийнявши рішення атакувати ромуланцев. Другий пілот Павло Чехов придумує план, завдяки якому Ентерпрайз вдається застати зненацька Нерона. У жорстокій сутичці корабель Федерації виходить переможцем. Екіпаж повертається на Землю, де Кірк отримує звання капітана, а Спок стає його помічником.

Інформація про фільм Зоряний шлях (2009)

Рік: 2009
Країна: США
Кіностудія: Paramount-Pictures
Основні актори: Саймон-Пег, Ерік-Бана Кріс Пайн, Закарі Куінто, Леонард Німой, Брюс Грінвуд, Карл Урбан, Зоі Салдана, Джон Чо, Антон Ельчин

Фільм Зоряний шлях (2009) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 -1 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам