загрузка...

Фільм Будинок проклятих (2014)

Eliza Graves
Постер до фільму Будинок проклятих (2014)
Британський острів, іменований Туманним Альбіоном, розташував на своїй території велику психіатричну лікарню для душевнохворих людей. У кожного пацієнта і медперсоналу за плечима своя життєва історія, повна таїнств і секретів. Саме сюди прибули два молодих спеціаліста: Едвард і Еліза. Дівчина не так давно закінчила медичний і щоб закріпити свої теоретичні знання на практиці, вона влаштовується медсестрою. Едвард, молодий лікар, який має досвід роботи в медичних установах даного типу, хоче зарекомендувати себе неперевершеним фахівцем. Непомітно для всіх, між «новачками» зав'язуються романтичні стосунки, що переростають у щось більше. Здавалося б, що всі методи лікування випробовані і відомі молодим фахівцям, але головний лікар, впровадив в лікування свої особисто розроблені методи, які лякають Едварда і Елізу . Все звичайне змінилося за один день, коли з медичної установи таємничо зникає головний лікар. Викрадачами виявилися душевно хворі пацієнти, а все через те, що лікарі, сподіваючись на безпорадність пацієнтів, втратили над ними контроль. Чи зможуть Еліза і Едвард зупинити моторошні події що відбуваються в лікарні?

Інформація про фільм Будинок проклятих (2014)

Рік: 2014
Жанр: Трилер
Країна: США
Кіностудія: Icon Productions
Режисер: Бред Андерсон
Основні актори: Майкл-Кейн, Кейт-Бекінсейл, Бен-Кінгслі Джим Стерджесс / Jim Sturgess, Брендан Ґлісон / Brendan Gleeson, Девід Тьюліс / David Thewlis, Джейсон Флемінґ / Jason Flemyng

Фільм Будинок проклятих (2014) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+4 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам