загрузка...

Фільм Дика (2014)

Wild
Постер до фільму Дика (2014)

Шеріл (Різ Уізерспун) встигла багато чого пережити. Смерть матері (Лора Дерн) підкосила її, і втратила точку опори Шеріл вдарилася у всі тяжкі - наркотики і безладний секс зруйнували її шлюб, і тепер жінка не знає, як жити далі. Можливим вирішенням своїх проблем вона бачить пішу подорож у тисячу миль через всю Америку, але зважитися на нього виявляється простіше, ніж довести почате до кінця.

Автобіографічна книга Шеріл Стрейд, в якій вона описала свою подорож по країні після розлучення, стала бестселером і зацікавила Різ Уізерспун, яка придбала права на екранізацію ще до того, як книга дісталася до продажу. Шеріл прислала зірці копію до виходу роману, бо вважала, що якщо хтось і зможе зіграти її в кіно, то саме Різ. Заради «Дикої» Уізерспун відмовилася від головної ролі в «Великих очах» (зайняла її місце Емі Адамс отримала за цей фільм «Золотий глобус») і була змушена звести свою участь в «Зниклі» тільки лише до продюсування. Актриса виразно побачила в цій стрічці великий потенціал і не помилилася.

Попередній фільм канадського постановника Жан-Марка Валле «Далласький клуб покупців» став однією з головних подій 2013 року і удостоївся оберемки різноманітних нагород, але до стрічки були певні претензії, і, як не крути, вона будувалася навколо найпотужніших перформансів Меттью МакКонахі і Джареда Лето - куди більш щирих, живих і справжніх, ніж сценарій цього зім'ятого «програмної заяви». У «Дикої» від гри Уізерспун теж залежить дуже багато, але, на щастя, не все - незважаючи на нескінченні простори дикої Америки в кадрі, це камерна, дуже інтимна і глибоко зворушлива історія про те, як легко спустити своє життя в унітаз і скільки поту, крові і сліз знадобиться, щоб її потім склеїти.

Тим, хто очікує від «Дикої» напруженого «сурвайвалістського» трилера про боротьбу людини з природою, краще відразу знизити планку очікувань - так, кілька разів Шеріл потрапляє в досить неприємні і складні ситуації (залишається без води під палючим сонцем, втрачає взуття якраз в той момент, коли у неї починають відвалюватися нігті на ногах через довгої ходьби), але «Дика» в першу чергу діє не на нервові закінчення, а на серці. Для Шеріл ця «прогулянка» - шанс зміцніти НЕ тілом, а душею, можливість заново пережити найважчі моменти свого життя, щоб потім переродитися для нового життя на мосту Богів.

Блискучий монтаж начебто хаотично розкидає по сюжету флешбеки, але в цій уявній безладності тонкий математичний розрахунок - шматочки мозаїки неквапливо складаються воєдино, але при цьому ви не будете сидіти півфільму, не розуміючи, що відбувається, хто всі ці люди і що їх пов'язує. Однак чим ближче до фіналу, тим виразніше ви будете розуміти, як важко на душі у Шеріл - для неї це не просто прогулянка, щоб «провітрити голову» після втрати батька і невдалого шлюбу, тут і біль, і страх перед майбутнім, і величезне почуття провини.

На шляху Шеріл буде зустрічатися багато людей - хороших, небезпечних, дивних. У цих швидкоплинних зустрічах - цілий світ, і коли ближче до фіналу героїня зіткнеться на лісовій стежці з бабусею і онуком, після чого переживе маленький катарсис, защемить серце. Взагалі «Дика» - на рідкість життєлюбне і человеколюбивое кіно, яке при цьому не впадає в милостиву патоковий - Жан-Марк Валле і його сценарист Нік Хорнбі не читають нам енциклопедію людських сердець, а просто протирають вікно у величезний, різноманітний світ зовні.

Вище було сказано, що від гри Різ Уізерспун тут багато залежить, і актриса тепер має в своєму резюме роль, яку по праву можна назвати «визначальною». Це смілива, глибока, дуже тонка, багата нюансами робота, з якою Уізерспун справляється на тверду «п'ятірку». Блискучий дует з нею становить Лора Дерн, яка грає матір Шеріл, - ця пара така органічна, така «справжня», що навіть не помічаєш натяжку з їх віком (Дерн всього лише на дев'ять років старший за свою екранної дочки). Приємно, що обох відзначили номінацією на «Оскар», хоча, звичайно, «Дика» - це більше, ніж чергове «кіно під Оскар», це фільм-друг, який може стати справжнім порятунком і втіхою для тих, кому здається, що їх життя летить під укіс.

Інформація про фільм Дика (2014)

Рік: 2014
Країна: США
Кіностудія: 20th-Century-Fox
Режисер: Жан-Марк Валле
Основні актори: Різ-Візерспун Лора Дерн, Томас Садоскі, Мішель Гусман, Вільям Ерл Браун

Фільм Дика (2014) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 -1 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам