загрузка...

Фільм Кутіс (2014)

Cooties
Постер до фільму Кутіс (2014)
У звичайній американській школі день за днем не відбувається нічого цікавого: діти вчаться, викладачі намагаються донести до них важливу інформацію і пліткують один про одного, а в їдальні подають не найсмачніші страви. Тільки ось в один із днів харчове отруєння поміняє уявлення про діток, які вчаться в четвертому класі. Пустотливі учні молодшої школи зазвичай впадають в ступор при вигляді дорослих, але у фільмі «Кутіс» вони поводяться дуже зухвало. Деякі навіть готові грубіянити своїм педагогам. У чому ж причина раптової агресії? Курячі нагетси, які подавали на обід, містять в собі не тільки м'ясо птиці, але і небезпечний вірус. Поступово чарівні малюки перетворюються в жахливих зомбі, які із задоволенням поїдають своїх вчителів. Комедійний фільм жахів «Кутіс» покаже, що найстрашніше зло - це школярі, які мріють зжерти все навколо. Вчителям вдається сховатися в одному з класів. Але чи довго вони протримаються? Наближається час закінчення навчання. Як відреагують зомбі-дітки на своїх батьків? І наскільки швидко пошириться ця жахлива епідемія?

Інформація про фільм Кутіс (2014)

Рік: 2014
Країна: США
Кіностудія: SpectreVision
Режисер: Джонатан Мілотт
Основні актори: Елайджа-Вуд Рейн Вілсон, Елісон Пілл, Джек МакБрайер, Лі Воннел, Назім Педрад, Йєн Бреннан, Хорхе Ґарсіа, Морган Лілі, Пітер Квонґ, Кейт Фленнері, Елізабет Богуш

Фільм Кутіс (2014) дивитись онлайн

Відео видалено на прохання:
ТОВ «Інтернет Копірайт Менеджмент»
вул. Виборзька , 42-а м. Київ, 03067, Україна
e-mail: [email protected]
http://ruprotect.com

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам