загрузка...

Фільм Рукопашний бій (2014)

Tapped Out
Постер до фільму Рукопашний бій (2014)
До головного персонажу даної кінострічки життя із самого початку поставилося досить суворо, цій людині з дитинства довелося жити за жорстоким законами вулиць, де наркотики, погроми, грабежі, поножовщина були звичайним явищем. Хлопець ріс у середовищі таких же невдах, хлопців з нижчих верств, з якими йому доводилося постійно люто битися просто для того, щоб якимось чином вижити. Коли він в юному віці позбувся обох батьків, то дав собі слово, що обов'язково помститься негідникові, винному у смерті його батьків. Однак його люта ненависть до цієї людини не принесла добра - за постійне хуліганство молодий хломець опиняється в ув'язненні, а звідти його направляють на виправні роботи в спеціалізований навчальний заклад, де навчають навичкам карате. Герой не став витрачати часу даремно, він дійсно багато чому навчився і тепер відмінно здатний за себе постояти. Хлопець брав участь у боях, йому навіть вдалося увійти в турнір ММА. Абсолютно несподівано доля знову зводить його з тим, хто став причиною загибелі його батьків, і тепер у головного персонажа фільму "Рукопашний бій" дивитися онлайн який можна особам старше 18 років, є прекрасний шанс нарешті розправитися зі своїм ворогом.

Інформація про фільм Рукопашний бій (2014)

Рік: 2014
Жанр: Екшн, Драма
Країна: Канада
Кіностудія: Hackybox Pictures
Режисер: Аллан Ангар
Основні актори: Майкл Бін, Коуді Гекмен, Кшиштоф Сошинський, Андерсон Сілва, Ліоте Мачіда, Джесс Браун, Деніел Фаральдо, Нік Бейтмен, Том Болтон

Фільм Рукопашний бій (2014) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам