загрузка...

Фільм Той, що біжить лабіринтом (2014)

The Maze Runner
Постер до фільму Той, що біжить лабіринтом (2014)
Для Томаса, симпатичного хлопчини, головного героя фільму, все почалося з тієї хвилини, коли він прокинувся в тісному приміщенні ліфта. Єдиний спогад, який залишився у нього з минулого - власне ім'я. Він потрапив в місце, яке самі його мешканці прозвали «Притулком». Всі опинилися там - підлітки приблизно одного віку, і ніхто з них не в змозі пригадати своє колишнє життя. Зараз їх всього шість десятків людей, але щомісяця до них доставляють новеньких. Покинути «Притулок» неможливо. Для цього треба пройти навколишні його пастки і коридори нескінченних лабіринтів. Поки зробити цього не вдавалося нікому. Героям доводиться витрачати основну частину часу на спроби виростити хоч щось придатне для їжі. Спроб вибратися, пройти по шляху з лабіринту за межі замкнутого «Притулку» було зроблено безліч, але поки ніхто не зміг просунутися досить далеко. Не пам'ятають хлопці і того, яким був великим світ за стінами непрохідної перепони. Мабуть, з якоїсь неясною метою над їх мозком добре потрудилися, блокуючи або стираючи основні важливі моменти пам'яті. Велика частина хлопців вже не сподіваються колись піти звідси, вони просто живуть, не вірячи у зміни. Незабаром, замість чергового новачка-хлопчаки, серед них з'являється дівчинка. Дитина перебуває в комі, але при ній був листок з запискою. І з цього моменту починаються зміни.

Інформація про фільм Той, що біжить лабіринтом (2014)

Рік: 2014
Кіностудія: 20th-Century-Fox
Режисер: Вес Болл
Основні актори: Ділан О'Браєн, Томас Сенґстер, Кая Скоделаріо, Вілл Поултер, Кі Гонґ Лі, Блейк Купер, Алекс Дж. Флорес, Джейкоб Латімор, Патріція Кларксон

Фільм Той, що біжить лабіринтом (2014) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам