загрузка...

Фільм Тупий та ще тупіший 2 (2014)

Dumb and Dumber To
Постер до фільму Тупий та ще тупіший 2 (2014)
І ось, через цілих 20 років Ллойд і Гаррі знову з'являться на екранах. Всім полюбився історія про двох приятелів, які не відрізняються розумом і кмітливістю і завжди діючі по першому пориву, буде представлена ​​в продовженні забавного комедійного фільму онлайн "Тупий і ще тупіший 2". Головних героїв гратимуть незрівнянні Джим Керрі та Джефф Деніелс, як і в першій часті.Сюжет картини побудований на тому, як Гаррі та Ллойд змушені відправитися в далеку подорож, щоб відшукати дитину, про існування якого Гаррі навіть і не підозрював. Вони дуже хвилюються перед майбутнім знайомством. По дорозі, природно, їм доводитися зупинятися. Але саме тоді з ними і починають відбуватися найбезглуздіші ситуації, які, здавалося б, в реально життя не можуть трапитися зі звичайними людьми. Але в тому-то й річ, що Гаррі та Ллойд не прості ребята.Вспомнім, що в першій частині наші герої відправилися в довгий шлях, щоб допомогти прекрасній Мері і повернути їй валізу, яку вона по неуважності забула в аеропорту. Хлопці з усіх сил намагалися, і саме з цієї причини в їх житті сталося стільки безглуздих випадковостей, які викликали лише посмішку. Зовсім скоро їх пригоди продовжуватися і це буде по-справжньому смішно.

Інформація про фільм Тупий та ще тупіший 2 (2014)

Рік: 2014
Жанр: Комедія
Країна: США
Кіностудія: New-Line-CinemaUniversal-pictures
Режисер: Пітер Фареллі
Основні актори: Джим-Керрі, Кетлін-Тернер Джефф Деніелс, Роб Ріггл, Лорі Холден, Рейчел Мелвін, Стів Том, Дон Лейк, Патриція Френч, Грегорі Фіерс

Фільм Тупий та ще тупіший 2 (2014) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам