загрузка...

Фільм Випускний іспит (2014)

À toute épreuve
Постер до фільму Випускний іспит (2014)
«Заради диплома вони готові на все!» - Так свідчить слоган нової французької комедії. І в ньому дійсно ховається правда про головних героїв фільму «Випускний іспит». Для них позитивна оцінка на фінальному шкільному тесті - питання життя і смерті. Точніше, так сильно хвилюється про своє балі лише один з героїв - Грег. Якщо він зуміє здати підсумковий іспит на відмінно, то перед ним відкриються двері престижного вузу, батьки виділять хлопчині велику суму грошей, а кохана дівчина нарешті відповість взаємністю. Але щоб досягти всього цього, Грег вирішує не вчитися ще наполегливіше, а хоче провернути відчайдушну аферу. Разом зі своїм кращим другом герой збирається проникнути в кабінет директора, де знаходяться відповіді на ті питання, які будуть задані учням під час тестування. Вирішивши зробити копію секретних паперів, хлопці й не підозрюють, що після цього почнеться, адже вчителі теж люди не дурні і подібний варіант розвитку подій вони передбачили заздалегідь.

Інформація про фільм Випускний іспит (2014)

Рік: 2014
Жанр: Комедія
Країна: Франція
Кіностудія: Gaumont
Режисер: Антуан Блоссер
Основні актори: Марк Лавоін / Marc Lavoine, Валері Керсенті / Valérie Karsenti, Томас Соліверес / Thomas Solivéres, Семі Сеґір / Samy Seghir, Лауні Мухід / Laouni Mouhid, Фінеґан Олдфілд / Фінеґан Олдфілд, Матильда Варнір / Mathilde Warnier

Фільм Випускний іспит (2014) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам