загрузка...

Фільм Змішані (2014)

Blended
Постер до фільму Змішані (2014)
Одного разу самотній батько Джим і не менш самотня мати Лорен опинилися на побаченні всліпу. Зустріч обернулася справжньою катастрофою, і обидва вони вирішили розійтися і ніколи більше не бачити один одного, однак це цілком просте бажання виявилося нездійсненним - в ресторані вони ненавмисно обмінялися картками. Приїхавши до Лорен, щоб віддати їй картку і забрати у неї свою, Джим абсолютно випадково дізнався, що у нього є можливість викупити гарячу путівку в Африку, і не кудись там, а на розкішний сімейний курорт. На жаль для Джима, Лорен теж загорілася бажанням викупити половину путівки, так що через деякий час вони і їхні діти знову зустрілися, цього разу вже в Африці. Оскільки поїхали вони за однією і тією ж путівці, їм доведеться ділити між собою один і той же готельний номер і терпіти суспільство один одного під час екскурсій і інших розваг. Втім, хто знає: раптом катастрофічне перше побачення - зовсім не привід раз і назавжди один від одного відмовлятися?

Інформація про фільм Змішані (2014)

Рік: 2014
Жанр: Комедія
Країна: США
Кіностудія: Warner-Bros-Pictures
Режисер: Френк Корачі
Основні актори: Адам-Сендлер, Дрю-Беррімор Кевін Нілон / Kevin Nealon, Террі Крюс / Terry Crews, Венді МакЛендон-Кові / Wendi McLendon-Covey, Белла Торн / Bella Thorne

Фільм Змішані (2014) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+3 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам