загрузка...

Фільм 128 ударів серця (2015)

We Are Your Friends
Постер до фільму 128 ударів серця (2015)
Історії молодих, успішних і знаменитих мільйонерів спонукають героя фільму; 128 ударів серця в хвилину - простого хлопчини Коула Картера рухатися вперед до здійснення своєї мрії. Найбільше він хоче стати популярним діджеєм, а отримати свій щасливий квиток у світ музики можна в Лос-Анджелесі. Саме в місті великих надій Коул намагається пробитися, організовуючи разом з друзями вечірки. Хлопці бачать своє майбутнє яскравим і насиченим, без ненависної роботи в офісі і звичних кредитів на нерухомість. Створюючи трек за треком, Коул намагається знайти свій звук, який допоможе прославитися і підвищити серцебиття танцюючих людей до 128 ударів серця на хвилину. В один із днів, після численних невдач, Коул знайомиться з професійним продюсером Джеймсом, який допомагає хлопцеві здійснити мрію. Ось тільки сильна симпатія до дівчини Джеймса ставить Коула в непросте становище.

Інформація про фільм 128 ударів серця (2015)

Рік: 2015
Кіностудія: StudioCanal,Working Title Films
Режисер: Макс Джозеф
Основні актори: Зак Ефрон, Вес Бентлі / Wes Bentley, Емілі Ратаковскі / Emily Ratajkowski, Джонні Вестон / Jonny Weston, Шило Фернандес / Shiloh Fernandez, Алекс Шеффер / Alex Shaffer, Джон Бернтал / Jon Bernthal, Алісія Коппола / Alicia Coppola, Вайлі М. Пікетт / Wiley M. Pickett

Фільм 128 ударів серця (2015) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам