загрузка...

Фільм Юність (2015)

Youth
Постер до фільму Юність (2015)
Блискуча європейська трагікомедія про те, що похилі року - справжнє багатство. Швейцарські Альпи, закритий від випадкових відвідувачів оздоровчий пансіонат - практично рай, закономірно населений небожителями. У центрі сюжету двоє - поважний композитор Фред Боллинджер (Майкл Кейн) і кінорежисер Мік Бойл (Харві Кейтель). Перший відійшов від справ - відмовляється від виступу з оркестром перед англійською королевою. Другий - навпаки, сповнений амбітних творчих планів: плекає намір зняти програмний фільм-прощання, над сценарієм якого і трудиться в компанії молодих (але, на жаль, не надто перспективних) авторів. Обидва - старі друзі і давним-давно сказали один одному все, що думають про творчість. Не останній пункт нинішніх бесід - простата («Так у тебе однією краплею більше або краплею менше?» - «Менше») і спільна знайома, минулого видна красуня. Один все життя мріяв з нею переспати, інший не пам'ятає, чи спав. На другому плані - красуня донька Бойла (Рейчел Вайс) і молодий актор, вживатися для фільму в роль Гітлера (оригінальний вихід Пола Дано). Плюс розсип-паноктікум майже по-гоголівськи мальовничих персонажів, які з комфортом населяють нову стрічку автора «Великої краси» Соррентіно - уїдливу, розумну і дуже красиву, що дозволяє назвати режисера вже не епігоном Фелліні, але його повноправним спадкоємцем.

Інформація про фільм Юність (2015)

Рік: 2015
Кіностудія: Indigo Film
Режисер: Паоло Соррентіно
Основні актори: Майкл-Кейн Рейчел Уайз, Харві Кейтель, Пол Дано, Джейн Фонда, Роберт Сіталер, Нейт Дерн, Марк Жесснер, Ед Стоппард, Соня Жесснер

Фільм Юність (2015) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам