загрузка...

Фільм Клівлендські полонянки (2015)

Cleveland Abduction
Постер до фільму Клівлендські полонянки (2015)
У центрі сюжету опиняється нічим не примітний американець, який веде відокремлений спосіб життя, живучи на самоті на околиці міста. Аріель Кастро ніколи не був розпещений жіночою увагою - жінки різного віку дивилися на нього швидше з презирством, ніж із зацікавленістю. З цієї причини він з юних років виплекав всередині себе ненависть до прекрасної половини людства. Коли ж ці почуття взяли гору над чоловіком, то він зважився на жахливі вчинки - став викрадати молодих жінок. Своїх жертв Аріель тримав у підвалі власного будинку, не випускаючи назовні ні під яким приводом. Основна сюжетна лінія розгортається навколо матері-одиначки на ім'я Мішель. Одного разу вона стала жертвою божевільного маніяка, який викрав її і кинув у темницю до інших полонянкам. Познайомившись з ними, Мішель намагається умовити «товаришів по нещастю» на втечу, але незабаром переконується, що це тільки зайвий раз розсердить психопата. Протягом багатьох років він ґвалтував і бив героїнь фільму «Клівлендські полонянки» і перетворив їх за цей час в матерів небажаних дітей. У загальній складності Мішель провела в підвалі його будинку більше 11 років. Особливу пікантність фільму додає той факт, що його сценарій написаний на основі реальних подій.

Інформація про фільм Клівлендські полонянки (2015)

Рік: 2015
Країна: США
Кіностудія: Sony-Pictures
Режисер: Алекс Калімніос
Основні актори: Терін Менінґ / Taryn Manning, Реймонд Круз / Raymond Cruz, Кеті Саріф / Katie Sarife, Саманта Дроук / Samantha Droke, Пем Ґрір / Pam Grier, Джо Мортон / Joe Morton, Джейн Мовдер / Jane Mowder, Ґрейс Ренсом / Grace Ransom, Крістіна Коф / Kristina Kopf

Фільм Клівлендські полонянки (2015) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам