загрузка...

Фільм Легенда (2015)

Legend
Постер до фільму Легенда (2015)
Це був час стильних костюмів і красивого і смертоносної зброї. Тоді не було правил і забобонів, адже королям не писаний закон. Мова йде про шістдесятих роках, коли гангстери були на піку своїх можливостей. Цей фільм розповість про справді легендарних братів Крей, які були найвпливовішими гангстерами Лондона в той час. Якщо ви, шановні глядачі, дійсно любите фільми про злочинні угруповання того часу, то цей фільм точно підійде для вечірнього перегляду. Красиві кадри повалять вас у захват, а незрівнянна подвійна роль Тома Харді точно не залишать вас байдужими. Брати Крей дуже харизматичні і доповнюють один одного як не можна краще. У одного їсти не дюжая сила, у другого ж є гострий розум, разом вони змогли добитися надзвичайних висот, що ви і побачите в цій кінокартині. Сюжет розгортається в Лондоні в самий пік розвитку гангстерських угруповань. Шістдесяті роки відрізнялися тим, що саме тоді близнюки Крей досягли піку своїх можливостей. Їх діяльність викликала повагу у інших кримінальних авторитетів, а у шишок поменше - заздрість і ненависть. Хоча, що трохи засмучує, протягом усього фільму нам буде розказана історія від імені дружини одного з братів. Нам будуть передані її думки і почуття, і навіть у такому фільмі, про стійкі і безстрашних гангстерів знайшлося місце любовної історії, і потрібно сказати, що їй відведена дуже велика частина. Але, так чи інакше, кінокартина знята саме про легендарних братів, які змогли в непростий час влитися в усі справи і зайняти найвищу сходинку в еліті Лондона. Для них немає ні чого неможливого, адже навіть поліція нічого не може зробити з гангстерами. Сімейство Крей безкарно і зухвало вирішують свої справи і, здавалося б, вони все своє життя будуть приречені на успіх. Однак, навіть у самих недоторканних і хитрих людей бувають промахи ..

Інформація про фільм Легенда (2015)

Рік: 2015
Кіностудія: Cross Creek Pictures,StudioCanal
Режисер: Браян Гелгеланд
Основні актори: Пол-Беттані, Том-Гарді Емілі Браунінґ, Терон Едґертон, Анайрін Барнард, Колін Морґан, Девід Т'юліс, Крістофер Екклстон, Пол Андерсон

Фільм Легенда (2015) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+2 -1 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам