загрузка...

Фільм Людина-мураха (2015)

Ant-Man
Постер до фільму Людина-мураха (2015)
Бенефіс чергової ікони комікс-студії Marvel. Талановитий комп'ютерник Скотт Ленг (Пол Радд) заробляє на життя то хакерством, буденним злодійством, періодично опиняється у в'язниці і ось-ось піде по дурній доріжці без повернення. Нове життя для жвавого молодого хлопця починається після знайомства з благообразним, але дивним літнім паном Хенком Пімом (Майкл Дуглас). Скотт стягне у нього чарівний костюм, що наділяє господаря незвичайними здібностями. А Хенк, замість того, щоб повідомити куди слід, запропонує шахраєві користуватися амуніцією законно - але розумно і ретельно оберігаючи костюм від нехороших людей, ті не забаряться з'явитися. Як не злічити алмазів у кам'яних печерах, так в комікс-потайничках Marvel десятиліттями товпляться, чекаючи якщо не повноцінного екранного бенефісу, то участі в солянці «Месників» незвичайної людини. Історію чоловіка, здатного, натурально перетворюватися в мурашку, не втрачаючи сили, і зменшувати все довкола себе, злочинно було б знімати на повному серйозі, і дуже шкода, що проект, в який вбухали чимало сил, покинув блискучий англієць Едгар Райт, погодившись на тему бродячих мерців в «Зомбі на ім'я Шон», не предмет прибульців - в картині «Армагеддец». «Людина-мураха» у виконанні середньої руки голлівудського комедіографа Пейтона Ріда бездоганна (а чи можна очікувати іншого) зі спецефектів, налаштоване все швидше жартівливо, але кураж все ж не той, що міг би бути.

Інформація про фільм Людина-мураха (2015)

Рік: 2015
Країна: США
Кіностудія: Marvel
Режисер: Пейтон Рід
Основні актори: Еванджелін-Лілі Пол Радд, Майкл Даґлес, Корі Столл, Майкл Пенья, Бобі Каннавале, Ті Ай, Давід Дастмалчіан, Еббі Райдер Фортсон, Джуді Ґрір

Фільм Людина-мураха (2015) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+10 -1 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам