загрузка...

Фільм Міст шпигунів (2015)

Bridge of Spies
Постер до фільму Міст шпигунів (2015)
Між країнами світу з давніх часів ведеться негласне протистояння, яке часом закінчується найбільш несподіваним чином. У кінокартині «Міст шпигунів» буде розглядатися одна з найбільш замовчуваних на сьогоднішній день тем - холодна війна. Як відомо, в цей міжусобний конфлікт вплуталися найсильніші держави світу, а його хід ознаменувався не стільки військовими зіткненнями, скільки гонкою озброєнь і економік. Ідеологічна конфронтація тривала десятиліттями, а основними її фігурантами стали США і СРСР, які були на той момент наддержавами. Між цими країнами не було військових конфліктів, але через їх дії розв'язується безліч воєн в країнах третього світу. Уряди обох країн бажали здобути перемогу ще до початку реальної війни і максимально залякати один одного, регулярно демонструючи випробування новітньої ядерної зброї. Існували й прекрасно виконували свою роботу шпигуни, причому перебували вони по обидва боки фронту. Агентам вдавалося дістати багато інформації і таємниць про ворожу державу. Героєм картини буде черговий агент ЦРУ, якого зовсім недавно завербували. Йому доручають відправитися з певним завданням прямо в Радянський Союз. Справа в тому, що недавно американський літак потрапив в аварію на території СРСР, а пілот опинився в полоні. Герою доручають звільнити чоловіка, оскільки той володіє найважливішими відомостями.

Інформація про фільм Міст шпигунів (2015)

Рік: 2015
Кіностудія: 20th-Century-FoxDreamWorks-SKG
Режисер:
Основні актори: Біллі Маґнуссен, Алан Алда, Емі Раян, Марк Райленс, Доменік Ломбардоззі, Остін Стовелл, Ів Г'юсон, Майкл Ґестон, Себастьян Кох

Фільм Міст шпигунів (2015) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+2 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам