загрузка...

Фільм Неочікуваний бізнес (2015)

Unfinished Business
Постер до фільму Неочікуваний бізнес (2015)
Ден Транкман довго працював на велику і процвітаючу компанію. Незважаючи на всі численні успіхи, керівництво не сильно цінувало його, тому він вирішив піти з роботи і відкрити власну справу, сподіваючись у майбутньому домогтися великого успіху. Він навіть взяв до себе на роботу двох співробітників: занадто молодого і невпевненого в собі Майка, а також занадто старого і досить дивного Тімоті. Разом вони стали займатися розвитком своєї нової фірми, але пройшов рік, а значущих результатів герої так і не домоглися. І ось у них з'являється шанс все виправити, вони можуть укласти важливу угоду, яка стане справжнім проривом для їх молодого бізнеса.Ден разом зі своїми співробітниками відправляється в інше місто, для укладення угоди і дізнається, що у нього несподівано з'явився конкурент в особі колишньої начальниці , яка досі його не дуже любить, тому намагається всіляко насолити йому. Герої, заради досягнення успіху, змушені відправитися в Європу, щоб залагодити всі деталі угоди. Це відрядження стане не тільки найважливішою, але і самої веселою поїздкою в їхньому житті, адже вони постійно будуть потрапляти в курйозні ситуації і при цьому намагатися якось зберігати своє обличчя перед потенційними партнерами.

Інформація про фільм Неочікуваний бізнес (2015)

Рік: 2015
Жанр: Комедія
Країна: США
Кіностудія: Regency Enterprises,New Regency Pictures
Режисер: Кен Скотт
Основні актори: Нік-Фрост, Вінс-Вон Том Вілкінсон / Tom Wilkinson, Дейв Франко / Dave Franco, Сієна Міллер / Sienna Miller, Джеймс Марсден / James Marsden, Джун Діана Рафаель / June Diane Raphael

Фільм Неочікуваний бізнес (2015) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам