загрузка...

Фільм Новітній заповіт (2015)

Le tout nouveau testament
Постер до фільму Новітній заповіт (2015)
У центрі сюжету кінострічки Новітній заповіт знаходиться Бог і його щаслива сім'я. Він весь час проводить у своєму кабінеті і придумує нові заповіді, які повинні зробити життя людини трохи більш складним і веселим. Він досить часто веселить себе, придумуючи чергові дурниці, і це доводиться не до душі його маленькій дочці, яка вважає, що з батька поганий Бог. Вона впевнена, що будь на його місці впоралася із завданням краще. Одного разу дівчинка пробирається в кабінет батька і здійснює величезну дурницю - відправляє всім людям дати їх смерті, чим викликає паніку в суспільстві. Якщо дивитися фільм онлайн, то можна дізнатися, що після цього дівчинка і зовсім втікає з дому і опиняється в світі людей, який здається їй зовсім диким і незнайомим. Бог відправляється в наш світ, щоб знайти свою доньку і подивитися на своє творіння поблизу. Дівчинка потрапляє в різні цікаві та дивовижні для неї пригоди, а її батько, слідуючи по її слідах, теж стикається з різними труднощами, про які він і подумати не міг. Головні герої фільму Le tout nouveau testament (2015) розуміють, що світ людей не так вже й простий, як могло здатися на перший погляд. Які уроки винесуть вони зі своєї подорожі в людський світ?

Інформація про фільм Новітній заповіт (2015)

Рік: 2015
Жанр: Комедія
Кіностудія: Terra Incognita Films
Режисер: Жако Ван Дормель
Основні актори: Бенуа Пульворд, Катрін Деньов, Франсуа Даміенс, Іоланда Моро, Пілі Ґруан, Лаура Верлінден, Серж Ларівье, Дідьє Де Нек, Марко Лоренціні, Ромен Желен

Фільм Новітній заповіт (2015) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам