загрузка...

Фільм Озеро страху. Анаконда (2015)

Lake Placid vs. Anaconda
Постер до фільму Озеро страху. Анаконда (2015)
Красиве озеро ЛейкПлесід, розташоване у віддаленій провінції штату Мен, завжди манило до себе безліч відпочиваючий, адже навколо була найвродливіша природа, а вода в цій водоймі завжди була кришталево чистою і теплою. Всі люди, які приїжджають сюди на відпочинок, наїдяться на те, що він зможуть провести тут самі захоплюючі дні і цілком насолодитися принадами мальовничої природи. От тільки ніхто ще не здогадується, які таємниці зберігає в собі це на перший погляд спокійне озеро. Насправді у водах ЛейкПлесід існує кровожерливе істота - це давньо історичний вид алігатора, який час від часу вибирається з глибин, щоб в черговий раз поживитися, і не завжди його їжею стають тварина, дуже часто в його кровожерливі лапи потрапляють і люди. Хто тільки не намагався виманити це гігантське чудовисько з озера, щоб потім його вбити, які тільки методи вони при цьому всьому не застосовували, всі ці спроби виявилися невдалими, доісторичний алігатор так і продовжував жити в ЛейкПлесід. В черговий раз це чудовисько вийшло на полювання, тільки тепер його вибір припав на величезну анаконду, яка мешкала в прилеглому лісі. Битва двох кровожерливих найбільших істот, стане справжнім кошмаром для місцевих жителів, але відважний шериф вирішує покласти край цьому протистоянню.

Інформація про фільм Озеро страху. Анаконда (2015)

Рік: 2015
Країна: США
Кіностудія: UFO Films
Режисер: А.Б. Стоун
Основні актори: Корін Немек, Янсі Батлер, Стівен Біллінгтон, Скай Лоурі, Олівер Уолкер, Алі Егіл, Анабель Райт, Лаура Дейл, Джорджина Філіппс, Найджел Барбер

Фільм Озеро страху. Анаконда (2015) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам