загрузка...

Фільм План заміжжя (2015)

With This Ring
Постер до фільму План заміжжя (2015)
Кінострічка знайомить глядачів з трьома жінками, у яких попереду буде досить складний рік. Героїні фільму «Заміж за всяку ціну» - давні подруги і, проживши вже третину життя, вони вирішують нарешті розсудливим. Але робити це просто так занадто нудно, тому жінки вирішують укласти між собою парі, де переможницею стане та, яка зуміє вийти заміж. При цьому кожна з героїнь впевнена, що їй не складе особливих труднощів знайти собі чоловіка. Але перш ніж прагнути змін, їм доведеться вирішити нагальні проблеми, яких у жінок вистачає. Амайя ніяк не забуде свого колишнього чоловіка - вона намагається зруйнувати його нові відносини. Іронія в тому, що героїня робить це не заради любові, а в якості помсти за зраду, як супутника життя Амайя його не розглядає. У триста схожі проблеми, от тільки вона переслідує колишнього коханого через те, що досі любить хлопця. А Вівіан, як це не дивно, закохана в батька своєї дитини ... таємно! Чи зуміють самотні героїні налагодити справи на особистому фронті? І кому з них все-таки вдасться зв'язати себе узами шлюбу?

Інформація про фільм План заміжжя (2015)

Рік: 2015
Жанр: Комедія
Країна: США
Кіностудія: Sony-Pictures
Режисер: Зінга Стюарт
Основні актори: Реджина Голл / Regina Hall, Джил Скотт / Jill Scott, Ев / Eve, Бруклін Судано / Brooklyn Sudano, Дейон Сандерс / Deion Sanders, Стівен Бішоп / Stephen Bishop, Джейсон Джордж / Jason George, Браян Вайт / Brian White, Ґабріель Юніно / Gabrielle Union, Лейла Ґашмен / Layla Cushman

Фільм План заміжжя (2015) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 -1 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам