загрузка...

Фільм Подалі від шаленої юрми (2015)

Far from the Madding Crowd
Постер до фільму Подалі від шаленої юрми (2015)
Історія, яка вже не раз була екранізована. В її основу ліг роман знаменитого письменника Томаса Харді. Його фантазія переносить нас у середину XIX століття і розповідає дивовижну історію любовних відносин. Головна героїня вельми розкута дівчина, яка зуміла спокусити відразу трьох чоловіків. Евердін управляє великий фермою, яка дісталася їй у спадок від рідного дядька. Така справа навряд чи під силу досвідченому господареві, не кажучи вже про тендітну і вразливою жіночій натурі. Але наша героїня славиться серед сусідів тим, що у неї сталевий характер. Тим не менш, навіть «залізна леді» відступає під любовним натиском. Навколо неї постійно крутяться шанувальники, хтось спокушається багатством, хтось красою, а є й такі, хто не проти «сісти одразу на два стільці». Так чи інакше, найбільш близькі стосунки пов'язують Евердін з трьома хлопцями. Один з них допомагає їй по господарству, інший живе по сусідству і намагається поправити справи. Третій претендент на серце красуні їй мало знайомий - егоїстичний сержант лише недавно приїхав до їхнього краю, але вже встиг підкорити героїню своєю незалежністю. Їй належить зробити нелегкий вибір, адже все життя фліртувати з різними чоловіками - доля жінок інших професій.

Інформація про фільм Подалі від шаленої юрми (2015)

Рік: 2015
Кіностудія: 20th-Century-FoxBBC
Режисер: Томас Вінтерберг
Основні актори: Кері Малліґан / Carey Mulligan, Маттіас Шонартс / Matthias Schoenaerts, Тіллі Восберґ / Tilly Vosburgh, Марк Вінґет / Mark Wingett, Доріан Лок / Dorian Lough, Сем Філіпс / Sam Phillips, Том Старрідж / Tom Sturridge, Джуно Темпл / Juno Temple, Бредлі Голл / Bradley Hall, Гілтон МакРей / Hilton McRae, Джессіка Барден / Jessica Barden

Фільм Подалі від шаленої юрми (2015) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+3 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам