Фільм Прискорення (2015)

Momentum
Постер до фільму Прискорення (2015)

Жінки асоціюються у всіх з милими і ніжними істотами. Однак є й інші представниці слабкої статі. Таких як вона називають фатальними жінками. Алекс Фаррадей не просто красива і чарівна дівчина, але вона ще й володарка сильного характеру. Коли цього вимагає ситуація, героїня спокійно може проявити різкість і безжалісність. Дівчина є сильною особистістю, яка будь-яким способом домагається свого.

Вона готувалася до пограбування. План дій був продуманий до дрібниць. Його можна назвати ідеальним. Але є обставини, на які люди ніяк не можуть впливати. Прості збіги обставин. У результаті все проходить абсолютно не так, як планувалося спочатку. Єдине, що залишається Алекс, так це якомога краще сховатися і перечекати важкий період.

В даний час вона в бігах. Але як виявилося, це не єдина проблема молодої жінки. Неприємності якщо починаються, то вже тривають довго. Так і в житті Алекс. Крім того, що пограбування пішло не за планом, героїня ще й стає свідком вбивства. У неї є група людей, до складу якої і входить Алекс. Скоєно вбивство одного з членів її команди. За тим, що сталося стоять найманці міжнародного синдикату. А ватажком цих найманих вбивць є якийсь містер Вашингтон. Ці люди не звикли залишати свідків. Тепер їх метою стає Алекс Фаррадей. Дівчину потрібно знищити. Алекс і сама прекрасно розуміє, у що влипла. За своє життя їй доведеться поборотися. Причому викластися належить на всі сто відсотків.

Інформація про фільм Прискорення (2015)

Рік: 2015
Кіностудія: Azari Media
Режисер: Стівен С. Кампанеллі
Основні актори: Морган Фрімен Ольга Куриленко, Джеймс Пюрфой, Дженна Сараса, Лі-Енн Саммерс, Лі Равів, Ділан Еді, Колін Мосс, Меріен Фрізелл, Карл Танінґ

Фільм Прискорення (2015) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українсько контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Записи з твітера

Контакти:
Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

world-ua.com ©2016