загрузка...

Фільм Ультраамериканці (2015)

American Ultra
Постер до фільму Ультраамериканці (2015)
Людський мозок унікальний за своєю природою. Його можливості повністю не вивчені і на нашому віку, швидше за все, вагомих відкриттів не передбачається. Але ж насправді, ніхто не знає, що буде з людською особиною, якщо вона буде використовувати більше відсотків власного сірої речовини. Але на сьогоднішній день, в закритих дверях підвалів армій і лабораторій, вже давно йдуть випробування і досліди на людях, що дозволяють тренувати людський розум так, як заманеться вищестоящим над експериментом людям. Такі люди повністю під контролем і розум натренований на особливі слова, які виводять людину з тривалого гіпнозу. Але подібні технології тримаються в особливому секреті, і ще ніхто з непосвячених не бачив їх у дії. Але в даному фільмі, як раз, розповідається одна з подібних історій, коли саме такі люди, на яких були проведені випробування, з'являються в звичайному суспільстві і живуть, так само як і всі. Головний герой цієї картини звичайний американський хлопець. Він живе в маленькому містечку, де немає хорошої роботи, та й зірки з неба йому самому зовсім не потрібні. Хлопець радіє тому, що у нього є і не хоче більшого. Разом зі своєю дівчиною та друзями він курить травичку, розслабляється і отжигает, а більшого йому в житті і не потрібно. Йому не потрібен будинок більше або машина получше, йому потрібно лише жити разом зі своєю дівчиною в точно такому ж руслі все життя, і він готовий зробити їй пропозицію від якого вона не зможе відмовитися. Весілля не за горами. Але доля-лиходійка змінює свої плани, і життя головного героя повністю змінюється. Одного разу в магазин до хлопця приходить дивна мадам, яка вимовляє перед ним, якісь абсолютно незрозумілі йому слова. Потім відбувається пограбування машини, в ході якого йому доводиться вбити злодіїв самим витонченим способом. Звідки не візьмись, у нього беруться навички боротьби і стрільби, про які сам продавець навіть і не підозрював. І дівчину його викрали незрозумілі люди, і тепер йому доведеться виручати її з біди за допомогою своїх давно забутих навичок.

Інформація про фільм Ультраамериканці (2015)

Рік: 2015
Країна: США
Кіностудія: PalmStar Media
Режисер: Німа Нурізаде
Основні актори: Крістен-Стюарт, Джессі-Айзенберг Тофер Ґрейс / Topher Grace, Моніка Ґандертон / Monique Ganderton, Волтон Ґоґінс / Walton Goggins, Конні Бріттон / Connie Britton, Джон Леґуізамо / John Leguizamo, Білл Пуллман / Bill Pullman, Неш Едґертон / Nash Edgerton, Тоні Гейл / Tony Hale

Фільм Ультраамериканці (2015) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам