загрузка...

Фільм Загнані коні (2015)

Broken Horses
Постер до фільму Загнані коні (2015)
Події кінострічки розвиваються в місці, яке протягом довгих років є предметом суперечок жителів Мексики і США, - на кордоні між цими країнами. Біля кордону, як з одного, так і з іншого боку, розташовані провінційні містечка, жителі яких ворогують між собою не перший рік. Зараз головні герої фільму «Загнані коні» вже й не згадають точну причину, по якій почалося їх протистояння, але вони твердо впевнені, що сусіди не праві і їм потрібно помститися. Примітно, що так думають городяни як одного, так і іншого поселення. Участь у запеклій боротьбі, що включає в себе вбивства і перестрілки, в основному беруть члени злочинних кланів. А прості люди тим часом тримаються осторонь. Але ніхто навіть не підозрює, що всім процесом керує третя сторона, яка зацікавлена ​​в тому, щоб місцеві жителі якнайшвидше повбивали один одного.

Інформація про фільм Загнані коні (2015)

Рік: 2015
Країна: США
Кіностудія: Reliance Entertainment
Режисер: Вінду Вінод Чопра
Основні актори: Антон Єльчин / Anton Yelchin, Вінсент Д`Онофріо / Vincent D'Onofrio, Томас Джейн / Thomas Jane, Шон Патрік Фленері / Sean Patrick Flanery, Марія Вальверде / María Valverde, Кріс Маркетт / Chris Marquette, Вес Четгем / Wes Chatham, Хуан Рідінджер / Juan Riedinger

Фільм Загнані коні (2015) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам