загрузка...

Фільм Заплати привиду (2015)

Pay the Ghost
Постер до фільму Заплати привиду (2015)
У фільмі "Заплати привиду" розповідається як Дуже давно Хеллоуїн заслужив славу одного з найвеселіших і масових свят. Багато людей по всьому світу звикли відзначати його з розмахом. Але практично ніхто вже не звертає уваги на те, що саме в ніч на Хеллоуїн зло і потойбічні монстри набирають небувалу силу. Майк, як і решта, ставився до Хеллоуїну, як до приводу добре провести час разом з сином Чарлі, переодягнувшись в маскарадні костюми. Гуляючи по нічному Нью-Йорку, вулиці якого були заповнені такими ж переодягненими людьми, Майк побоювався тільки одного - втратити Чарлі в цій величезній натовпі. Саме тому він строго велів малюкові нікуди не відходити від нього, завжди бути в полі зору і не відпускати руку батька ні в якому разі. Але всі ці заходи виявилися марними. Відвернувшись всього на мить, Майк просто не виявив Чарлі поруч із собою. Спочатку він намагався відшукати сина в натовпі, а після невдалих спроб вони з дружиною звернулися в поліцію. Однак навіть через кілька днів правоохоронці так і не змогли виявити ніяких слідів маленького Чарлі. Майк був у нестямі від горя. Він вирішив самостійно зайнятися пошуками. І незабаром чоловік виявив дивну закономірність - щорічно в цю ніч зникають діти, слідів яких потім нікому не вдається виявити. Незабаром Майку вдається знайти давнє повір'я, яке свідчить, що в ніч на Хеллоуїн грань між нашим світом і потойбічним настільки тонка, що відкриваються врата між цими світами. Зневірений батько починає здогадуватися, що якась темна сила заманює в цю браму дітей для якихось своїх цілей. Не бажаючи вірити в те, що Чарлі мертвий, Майк вирішує в наступну ніч Хеллоуїна знайти місце відкриття врат і відправитися в потойбічний світ мертвих у пошуках сина ... Дивіться онлайн фільм Врата темряви (+2015) року в хорошій HD якості.

Інформація про фільм Заплати привиду (2015)

Рік: 2015
Країна: Канада
Кіностудія: Voltage Films
Режисер: Улі Едел
Основні актори: Ніколас-Кейдж, Сара-Вейн-Колліс Вероніка Феррес / Veronica Ferres, Лірік Бент / Lyriq Bent, Лорен Бітті / Lauren Beatty, Кейлі Гантер / Kalie Hunter, Джек Фалтон / Jack Fulton, Стівен МакГейті / Stephen McHattie

Фільм Заплати привиду (2015) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам