загрузка...

Фільм Розумник Вілл Хантінг (1997)

Good Will Hunting
Постер до фільму Розумник Вілл Хантінг (1997)
Прибиральник, що працює в Массачусетському технологічному інституті і ледь животів спосіб життя на околиці Бостона, не такий простий, як здається. Він - геній, що володіє феноменальною пам'яттю і вражаючими здібностями в математиці. На початку нового навчального семестру професор математики Джеральд Ламбо кидає студентам своєрідний виклик, залишивши на грифельній дошці в холі складне завдання для вирішення. Відповідь з'являється на дошці несказанно скоро, а автор залишається анонімним. Тоді викладач вирішує ускладнити мета, написавши на дошці завдання, на вирішення якої у нього з колегами пішло близько двох років. Заставши прибиральника, щось дряпає крейдою поверх умов, вчений спочатку проганяє його, але потім розуміє, що написане на дошці - вірно. Тим часом Вілл за бійку з давнім кривдником може потрапити за ґрати. У залі суду несподівано з'являється Ламбо і пропонує хлопцеві вихід: він буде відвідувати психолога і вивчати математику під керівництвом професора, щоб не потрапити до в'язниці. Прибиральник погоджується, але знущається над усіма фахівцями, яких знаходить йому професор. Математик звертається до свого старого друга Шону Мегуайру з проханням допомогти. Між новим психотерапевтом і Віллом не відразу, але все ж складаються довірчі відносини, що виходять за рамки спілкування пацієнта з лікарем. Незвичайний хлопець допомагає чоловікові розібратися в собі, а сам, вражений любов'ю Шона до своєї покійної дружини, вирішується завести відносини з Скайлар. Однак лякається і через своїх внутрішніх конфліктів розлучається з виїхала дівчиною. Друг героя Чакки змушує його ще раз відвідати сеанси психотерапії, на яких комплекси Уїлла, родом з дитинства, вирішуються. Хлопець нарешті залишає будинок і їде до коханої.

Інформація про фільм Розумник Вілл Хантінг (1997)

Рік: 1997
Жанр: Драма
Країна: США
Кіностудія: Be Gentlemen Limited Partnership
Режисер: Гас Ван Сент
Основні актори: Метт-Деймон, Робін-Вільямс, Бен-Аффлек Стеллан Скарсгард, Мінні Драйвер, Кейсі Аффлек, Коул Хаузер, Джон Майтон

Фільм Розумник Вілл Хантінг (1997) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+3 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: world-ua@ukr.net

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам