загрузка...

Фільм 5 років майже одружені (2012)

The Five-Year Engagement
Постер до фільму 5 років майже одружені (2012)
«5 років майже одружені» (2012) - це романтична комедія про те, як весілля двох закоханих не могла ніяк відбутися. Том зробив пропозицію своїй коханій дівчині, і вона, звичайно ж, погодилася. Але з цього моменту почалися невезіння, вся весільна підготовка виводила з рівноваги молодих. Постійно виникали неприємності, труднощі і несподіванки. Деякі родичі починають помирати в самий не підходящий момент, і це ні чим не аргументується. Та й до того ж з'являються різні колишні дівчата Тома, які перешкоджають весіллі. Але проблеми виникають не тільки з боку нареченого, але і з боку нареченої. Начальник Віолетти підлаштовує різні підступи, він не в захваті від торжества своєї підлеглої. Вийшло, що заручини молодих затягнулася на довгих п'ять років. Але час іде, обстановка загострюється і нерви не витримують, тому молоді розходяться. Але проходить трохи часу, вони розуміють, що не можуть один без одного. Молодим людям, все - таки, вдається одружитися, не дивлячись на труднощі, адже вони їх подолають. Разом вони сила, яку ніхто не переможе.

Інформація про фільм 5 років майже одружені (2012)

Рік: 2012
Країна: США
Кіностудія: Apatow Productions
Режисер: Ніколас Столлер
Основні актори: Емілі-Блант Джейсон Сігел / Jason Segel, Кріс Пратт / Chris Pratt, Елісон Брі / Alison Brie, Лорен Відман / Lauren Weedman, Мімі Кеннеді / Mimi Kennedy, Девід Пеймер / David Paymer, Джекі Уівер / Jacki Weaver, Джим Піддок / Jim Piddock, Ерік Скотт Купер / Eric Scott Cooper, Дакота Джонсон / Dakota Johnson, Джейн Карр / Jane Carr, Клемент фон Франкенштейн / Clement von Franckenstein, Майкл Енсін / Michael Ensign, Медж Левінсон / Madge Levinson

Фільм 5 років майже одружені (2012) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам