загрузка...

Фільм Алі Джи в Парламенті (2002)

Ali G Indahouse
Постер до фільму Алі Джи в Парламенті (2002)
Кінокомедія "Алі Джи в парламенті" (Ali G Indahouse) вийшла на екрани в 2002 році і вже встигла стати культовою для всіх шанувальників таланту одного з найодіозніших і неперевершених Голлівудських коміків - Саші Коена. У фільмі розповідається про життя звичайного хлопця з бандитського кварталу, який дізнається, що його улюблений центр розваг знаходиться під загрозою знесення, а винне в цьому уряд. Тоді герой вирішує виступити з протестом проти незаконного, на його думку рішення. Але несподівано на Алі звертають увагу у вищих політичних структурах, і пропонують йому висунути свою кандидатуру на керівну посаду, герой приймає пропозицію не підозрюючи, що всього лише пішак в умілих руках заступника прем'єр-міністра. У фільмі присутня відмінний музичний супровід, невигадливість сюжету і відмінні жарти, ось все те, що треба для хорошої комедії, переглядаючи яку глядач забуває про свої життєві проблеми, і відпочиває душею, а безглуздість і в якійсь мірі придуркуватість головного героя, змушує щиро сміятися.

Інформація про фільм Алі Джи в Парламенті (2002)

Рік: 2002
Жанр: Комедія
Кіностудія: FilmFour
Режисер: Марк Майлод
Основні актори: Саша-Барон-Коен Мартін Фріман / Martin Freeman, Еміліо Рівера / Emilio Rivera, Джина Ла Піана / Gina La Piana, Дана Полі / Dana Pauley, Домінік Делесільва / Dominic Delesilva, Жаклін Кастро / Jacqueline Castro, Джессі Акоста / Jesse Acosta та інші

Фільм Алі Джи в Парламенті (2002) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам