загрузка...

Фільм Без відчуттів (1998)

Senseless
Постер до фільму Без відчуттів (1998)
Молодий чорношкірий хлопець Дерріл Уїзерспун все життя прожив в бідному афроамериканського кварталі. У нього немає грошей на освіту, немає можливості зробити хорошу кар'єру, так що там, йому і на квиток у кіно-то не завжди вистачає. Але несподівано він витягує свій щасливий квиток: група молодих вчених пропонує йому взяти участь в сумнівному, але вельми цікавий експеримент. Деррілом не потрібно нічого робити, тільки прийняти препарат, який, в теорії, має посилити всі його почуття. Деррілом нічого втрачати, а ось оплату за участь в експерименті пропонують непогану, і молода людина погоджується. І спочатку все йде за планом, все так, як і описували вчені, але ось через деякий час ... Дерріл починає помічати у себе дивні побічні ефекти, про які його ніхто не попереджав. Але чи так це погано, як може здатися на перший погляд? Ця культова комедія 90-х років увібрала в себе все краще, що можна знайти в цьому жанру: віртуозну гру акторів, іскрометний гумор і небанальний сюжет. Рекомендуємо дивитися онлайн «Без почуттів».

Інформація про фільм Без відчуттів (1998)

Рік: 1998
Країна: США
Кіностудія: Dimension-Films
Режисер: Пенелопа Сфіріс
Основні актори: Марлон Вейнс (Marlon Wayans), Бред Дуріф (Brad Dourif), Дебра Джо Рапп (Debra Jo Rupp), Марк Крістофер Лоуренс (Mark Christopher Lawrence), Меттью Ліллард (Matthew Lillard), Девід Спейд (David Spade), Тамара Тейлор (Tamara Taylor), Джон Інгл (John Ingle), Ріп Торн (Rip Torn), Ерні Лайвлі (Ernie Lively), Дженет Голдстін (Jenette Goldstein), Кенія Мур (Kenya Moore), Констанс Зіммер (Constance Zimmer), Кен Лернер (Ken Lerner)

Фільм Без відчуттів (1998) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам