загрузка...

Фільм Бійцівський клуб (1999)

Fight Club
Постер до фільму Бійцівський клуб (1999)
У центрі сюжету Оповідач - типовий молодий чоловік, який працює у великій автомобільній корпорації. Вільний час він проводить за читанням каталогу ІКЕА і замовленням якої-небудь речі, яка характеризує його особистість. Оповідач страждає безсонням. Доктор радить йому сходити в групу психологічної допомоги чоловікам, хворим на рак яєчок. Всього одного заняття виявляється досить, щоб безсоння головного героя пройшла. Незабаром на заняттях з'являється Марла - сімулянтка, яка приходить заради безкоштовного кави. Одного разу Оповідач зустрічає Тайлера Дердена - торговця милом. Віддавши йому свою візитку, новий знайомий видаляється. Герой дзвонить незнайомцю, і вони йдуть в бар. Торговець милом виявляється найцікавішим співрозмовником. Його філософія укладається в простій принцип: лише втративши все, що у нас є, ми стаємо вільними. Оповідач і новий друг засновують бійцівський клуб, в якому люди вчаться не тільки бити один одного, але і звільнятися від ілюзій сучасного світу. Через деякий час головний герой розуміє, що між Тайлером і ним існує якась незрима зв'язок. Хлопець з'ясовує, що його друг за допомогою людей з проекту хоче знищити будівлі банківських корпорацій, а також те, що Тайлер - його Альтер-его. В кінці фільму Оповідач разом з Марлой спостерігають множинні вибухи і обвалення будівель фінансових корпорацій.

Інформація про фільм Бійцівський клуб (1999)

Рік: 1999
Країна: США
Кіностудія: 20th-Century-Fox
Режисер: Девід-Фінчер
Основні актори: Едвард-Нортон, Бред-Пітт, Джаред-Лето Хелена Бонем Картер (Helena Bonham Carter), Міт Лоуф (Meat Loaf), Зек Гренє (Zach Grenier), Річмонд Аркет (Richmond Arquette), Девід Ендрюс (David Andrews), Джордж Магуайр (George Maguire), Ежені Бондюран (Eugenie Bondurant), Крістіна Кебот (Christina Cabot) та інші.

Фільм Бійцівський клуб (1999) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам