загрузка...

Фільм Божевільний на волі (2010)

Crazy on the Outside
Постер до фільму Божевільний на волі (2010)
Томмі Зельда - чоловік, який потрапив у в'язницю за участь у відео-піратстві і нещодавно звільнений за хорошу поведінку. Для того, щоб почати нове життя, Томмі потрібно не так вже й багато: всього-навсього побільше бажання знайти нормальну роботу, оптимістичний настрій і дотримання умов дострокового звільнення. На жаль, практично відразу після виходу на волю Томмі розуміє, що сподіватися на щасливу чесне життя йому не доводиться. По-перше, він селиться у своєї сестри Віккі - ексцентричної дами, яка постійно бреше і тим самим ускладнює життя оточуючих. Приміром, бабуля, у якої проблеми зі здоров'ям, твердо впевнена, що Томмі не відсиджувалися термін у в'язниці, а відсиджувався десь у Франції, і щоб у старенької не сталося інфаркту, Томмі повинен підтримувати цю брехню. До проблем будинку, додається ще пара складнощів: по-перше, старий напарник Грей пропонує повернутися до піратського промислу, а по-друге, Томмі випало закохатися ... в свого наглядача - симпатичну Анджелу Пападополус.

Інформація про фільм Божевільний на волі (2010)

Рік: 2010
Країна: США
Кіностудія: Boxing Cat Films
Режисер: Тім Аллен
Основні актори: Сігурні Вівер, Джулі Боуен, Рей Ліотта, Тім Аллен, Джинн Тріпплхорн, Дж.К. Сіммонс, Келсі Греммер, Джон Гріз, Роберт Бейкер, Деніел Буко

Фільм Божевільний на волі (2010) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам