загрузка...

Фільм Чорний лицар (2001)

Black Knight
Постер до фільму Чорний лицар (2001)
Різноробочий парку розваг «Світ Середньовіччя» Джамал - любитель ухилятися від виконання своїх обов'язків як можна довше. Однак всякому терпінню приходить кінець і йому наказують зайнятися чисткою рову, наповненого водою, за що той неохоче береться. Хлопець зауважує на дні щось блискуче, схоже на великий медальйон, і намагається дістати його, проте ніяково плюхається в воду. Вибравшись на берег, Джамал розуміє, що навколо коїться щось неймовірне. Спочатку він думає, що в парку проводиться акція, але дуже швидко стає ясно, що це зовсім не гра - його насправді затягнуло в інший час, а саме в 1328 рік. Так як він одягнений в футболку, а розмовляє зовсім не так, як всі навколо, його приймають за посла Франції, нормандського мавра, який зібрався одружитися на принцесі і приїхав свататися. Зрозуміло, що переконувати людей із залізними мечами Джамал зовсім не збирається. Незабаром хлопець потрапляє на прийом до короля Лео, яким надається як сер Скайуокер, і навіть влаштовується на службу в стражники. Однак мила покоївка Вікторія, яка відразу ж припала до душі дивним приходькові, повідомляє йому, що діючий правитель - узурпатор, силою відібрав престол у законній імператриці. Він допомагає королеві повернути владу і навіть отримує титул Чорного лицаря. Джамал оговтується від удару струмом, виявляється його приводять до тями лікарі, а все це, виявилося сном. Але дещо змінилося, він став іншою людиною, а честь і гідність є для нього головними пріоритетами. Завдяки його зусиллям парк процвітає, а одного разу він бачить свою кохану, яка називає себе Ніки. Побажав за неї через міст, Джамал падає у воду і приходить до тями на гладіаторських арені. У фіналі звучний голос кричить: «Випустити левів!».

Інформація про фільм Чорний лицар (2001)

Рік: 2001
Країна: США
Кіностудія: 20th-Century-Fox
Режисер: Джил Джанґер
Основні актори: Мартін-Лоуренс Марша Томасон / Marsha Thomason, Том Вілкінсон / Tom Wilkinson, Вінсент Реґан / Vincent Regan, Майкл Кантрімен / Michael Countryman, Кевін Конвей / Kevin Conway, Джанет Віґар / Jeannette Weegar та інші

Фільм Чорний лицар (2001) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 -1 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам