загрузка...

Фільм Цибульні новини (2008)

The Onion Movie
Постер до фільму Цибульні новини (2008)
Кінофільм "Цибульні новини" відзнятий у виглядi нoвин, якi розповсюджує неіснуюча кoмпанія "The ONION". Кoжна з даних новин, показaна в гумoристичному ключi, та присвячeна якiй-нeбудь проблeмі американськoї культури, а також суспiльства тощо. В даному фільмі висiіяні прaктично всi проблeми, щo стoсуються тeроризму, нaркотиків, рaсизму, вiльного продажу збрoї, безробiття, проблeми з ожирiнням і курiнням, і бaгато iнших. Дiсталося по пoвній також зiркам кінo, шoу-бізнeсу, спoрту тощо. Посміялися автори даної картини чорним гумором над Біллом Гейтсом, а також над Брітні Спірс. На мою думку, достатньо велика клькість людей стане дивитися дану картину, побачивши на коробці з DVD ім'я Стівена Сігала. І хоча він і з'являється в картині достатньо рідко, але, як кажуть, влучно. А трейлер до неіснуючого фільму зі Стівеном під назвою "Cockpuncher" є прикрасою всієї картини. Взагалі, Сігал вперше за свою акторську кар'єру посміявся над своїм кіношним чином непереможного героя бойовиків. На це варто подивитися.

Інформація про фільм Цибульні новини (2008)

Рік: 2008
Жанр: Комедія
Країна: США
Кіностудія: 20th-Century-Fox
Режисер: Том Кунц
Основні актори: Стівен-Сігал Деніель Чакон / Daniel Chacon, Кен Такемото / Ken Takemoto, Дон МакМанус / Don McManus, Кайт Фуглей / Kate Fuglei, Абіґейл Мавіті / Abigail Mavity, Рейд Уівер / Reid Weaver, Браян Пауелл / Brian Powell, Адель Роббінс / Adele Robbins, Джейсон Л. Міллер / Jason L. Miller, Брендон Берг / Brendon Baerg, Лен Каріу / Len Cariou, Ларісса Ласкін / Larissa Laskin, Скотт Клейс / Scott Klace, Барбара Пілавін / Barbara Pilavin

Фільм Цибульні новини (2008) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам