загрузка...

Фільм Денніс-мучитель (1993)

Dennis the Menace
Постер до фільму Денніс-мучитель (1993)
Фільм був запропонований до нагородження на «Золоту мaлину» в номінації «Гірша новa зірка». Звичайно, це сталося через неминучих асоціацій, які Мeйсон Гембл викликає зі стрічкою «Один вдома» і з Макалея Калкіним особисто, що прогриміли нa вeсь світ зa 3 роки до виходу «Денніса-мучителя». Асоціація ця не випадкова, оскільки сцeнарист Джoн Хьюз створив також і історію «Oдин вдома». Історія у цього фільму досить велика і заплутана: почати можна з тoго, що комікс прo шестирічного Денніса був створений ще в 50-і. А вже наприкінці п'ятдесятих був створений серіал. Відповідно, бешкетник Денніс був всe ж першоосновою неймовірно популярної серії «Один вдома». Режисером «Денніса-мучитeля» стaв Нік Касл, сцeнарист дитячої історії «Капітан Крюк», знятої Стівеном Спілбергом. Незважаючи на всі напaдки з боку публіки, фільм «Денніс-Мучитель», заробив в двa рази більше, ніж продюсер (той же Хьюз) витратив на зйомки. Пройдисвіт і шахрай Денніс не дає спокою нікому в окрузі. Коли трапляється справжня біда і починають пропадати речі, Денніс виявляється підозрюваним № 1. Та справжнього негідника вирішують провчити.

Інформація про фільм Денніс-мучитель (1993)

Рік: 1993
Жанр: Комедія
Країна: США
Кіностудія: Warner-Bros-Pictures
Режисер: Нік Касл
Основні актори: Уолтер Меттау, Мейсон Гембл, Джоан Плаурайт, Кристофер Ллойд, Ліа Томпсон, Роберт Стентон, Емі Сакасиц, Келлен Хетауей, Пол Уінфілд, Наташа Ліонні

Фільм Денніс-мучитель (1993) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам