загрузка...

Фільм Десять ярдів 2 (2004)

The Whole Ten Yards
Постер до фільму Десять ярдів 2 (2004)
Дантист Ніколас Озеранскі (Озз) щасливий: він має хорошу роботу, великий будинок, різноманітний арсенал зброї і кохану дружину, яка готується ось-ось подарувати йому дитину. Він припинив спілкування зі своїм приятелем, колишнім кілером Джіммі-Тюльпаном. Здавалося б, живи і радій. Але у головного героя розвивається параноя на грунті подій, пережитих в першій частині. Як виявилося - не дарма. Лазло Гоголак, глава клану угорської мафії і колишній бос Джиммі, вийшов на свободу і бажає повернути свої гроші, які у нього «повели» головні герої. Для цього він викрадає дружину Озза, Сінті. Розгублений Ніколас відправляється на пошуки свого приятеля Тюльпана. Зустрівшись з ним, він дізнається, що той давно зав'язав з кримінальною діяльністю і тепер займається виключно домашнім господарством. А його дружина Джілл ніяк не може досягти успіху в професійній діяльності. Вона вирішила стати кілером, як колись чоловік. Правда, поки «клієнти» помирають не від її рук, а від безглуздих випадковостей. Сам же Джиммі жахливо комплексує через відсутність у них дітей. Але незважаючи на всі труднощі, вони все ж вирішують допомогти Оззу. Багато курйозних і небезпечних пригод трапляється з головними героями. Вони викрадають сина Лазло. У них цілиться підісланий кілер. Між друзями навіть відбувається сварка через жінку. Джиммі і Ніколас потрапляють в руки викрадачів і з визволителів перетворюються в бранців. Але вчасно наспіла Джилл звільняє їх. В ході перестрілки і подальших подій дантист дізнається, що все це запланована гра, про яку з самого початку знала і його дружина. А їх головний ворог - Лазло - виховав Джиммі, і той кличе його татом. У фінальній сцені Джилл зізнається чоловіку в свою вагітність. Тюльпан зворушений до сліз.

Інформація про фільм Десять ярдів 2 (2004)

Рік: 2004
Країна: США
Кіностудія: Franchise Pictures
Режисер: Джонатан Лінн
Основні актори: Брюс-Вілліс, Метью-Перрі Розанна Аркет / Rosanna Arquette, Майкл Кларк Дункан / Michael Clarke Duncan, Наташа Генстрідж / Natasha Henstridge, Аманда Піт / Amanda Peet, Кевін Поллак / Kevin Pollak та інші

Фільм Десять ярдів 2 (2004) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам