загрузка...

Фільм Дім великої матусі (2000)

Big Momma's House
Постер до фільму Дім великої матусі (2000)
Винахідливий агент Мальком Тернер полює за які втекли з в'язниці грабіжником банків на ім'я Лестер. Щоб напасти на його слід, агент виходить на колоритну жінку з півдня - Велику Матусю. Саме її повинна відвідати колишня дівчина Лестера, Шеррі. Мальком встановлює стеження за будинком Великої Мами, але жінка зникає з міста, виїхавши на кілька тижнів до подруги. Щоб поспілкуватися з Шеррі і вивідати інформацію про те, де зараз перебуває її дружок, агент вирішується на сміливий крок. Він виготовляє собі костюм за розмірами Великої Мами і за допомогою гриму повністю перевтілюється в жінку. Відтепер він - Велика Мамочка! Як і було домовлено, Шеррі з сином приїхали погостювати у своєї коханої бабусі. Мальком Тернер, переодягнений в костюм Великої Мами, радо зустрічає гостей. Тепер він, як і годиться добропорядної старенькій, готує куховарство, відвідує збори помісної церкви, відбивається від залицянь місцевого ловеласа і навіть відвідує гурток самооборони. І весь цей час агент стежить за Шеррі і намагається вивести її на відверту розмову, щоб дізнатися місцезнаходження Лестера. Як виявилося, Шеррі непричетна до пограбування банку. Цю милу дівчину грабіжник просто використовував, без її відома сховавши гроші в скрині сина Трента. І близький той час, коли він повернеться за своєю здобиччю. І Лестер повернувся - з гарматою! Але агент, проявивши професійні навички, знешкодив злочинця. Поки Мальком проводив цю захоплюючу операцію в образі Великої Матусі, додому встигла повернутися справжня Велика Мама. Яке ж було здивування присутніх, коли вони стали свідками грандіозного видовища: дві Великих Мами в одному будинку! Агенту нічого не залишалося, як розсекретити себе, знявши задушливий костюм. Ось такі вони - шпигунські пристрасті!

Інформація про фільм Дім великої матусі (2000)

Рік: 2000
Країна: США, Німеччина
Кіностудія: 20th-Century-Fox
Режисер: Раджа Госнелл
Основні актори: Мартін-Лоуренс Найа Лонг /Nia Long, Пів Джаматті /Paul Giamatti, Терренс Хауард /Terrence Howard, Ентоні Андерсон /Anthony Anderson, Карл Райт /Carl Wright, Яша Уошингтон /Jascha Washington, Ела Мітчелл /Ella Mitchell, Філліс Епплгейт /Phyllis Applegate, Старлетта Дю Пуа /Starletta Du Pois, Октавія Л. Спенсер /Octavia L. Spencer

Фільм Дім великої матусі (2000) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

+1 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...
Мої персональні закладки

Останні фільми 2016 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам