загрузка...

Фільм Доктор Дулітл 3 (2006)

Dr. Dolittle 3
Постер до фільму Доктор Дулітл 3 (2006)
Відомий Джон Дуліттл з самого дитинства мав можливість добре розуміти звірів. Крім того, він навіть не здогадувався про те, що його дочка Майя теж матиме у спадок всі його здібності. Тому коли дівчинка виросла, вона відмінно стала розуміти мову тварин і намагатися їм допомогти при будь-яких обставин. Якщо батьки не бачать нічого поганого в тому, що дівчина розмовляє з мавпою, собаками, гусьми і свинями, то оточуючі її люди вважають Маю божевільною. У результаті наявності у неї здібностей розмовляти з тваринами, багато однолітки починають з неї сміятися, що дівчині Дуже не подобається. Мама Майї вирішується відправити її на деякий час, на ранчо друзів, щоб вона змогла заспокоїтися і знайти своє покликання. Дівчина погоджується на таку подорож і їде один на ранчо знайомих. Спочатку вона приймає рішення не показувати свої вміння іншим людям, щоб вони не висміяли її, як це було в її місті. Але вона досить швидко знаходить мову з місцевими і розповідає про свої унікальні здібності, яким багато здивовані. Через час з'ясовується інформація про те, що у господарів ранчо хочуть відібрати їхні землі. Саме в цій ситуації вміння Майї стають дуже до речі. Бо саме за допомогою тварин можна вирішити безліч проблем і допомогти людям, які дуже сильно їх потребують.

Інформація про фільм Доктор Дулітл 3 (2006)

Рік: 2006
Країна: США
Кіностудія: 20th-Century-Fox
Режисер: Річ Торн
Основні актори: Кайла Пратт, Крістен Уілсон, Уолкер Ховард, Джон Еймос, Лучана Карро, Томмі Снайдер, Райан Макдонелл, Тара Уілсон, Челан Сіммонс,

Фільм Доктор Дулітл 3 (2006) дивитись онлайн

Трейлер поки не додано!

Якщо не працює фільм, то просто напишіть коментар. Ми одразу це побачимо і найближчим часом виправимо.

Зараз тимчасові проблеми з відео хостингом, можуть не відтворюватись довго файли, або відсутня 720 якість на деяких файлах. Це може затягнутись на місяць. Деяких відео взагалі зараз немає, так як брались плеєри з сайту фс який закрили. Ведуться роботи по відновленню фільмів та серіалів. На 1 серіал може піти ціла доба.

Найкращим для прегляду браузером є Google Chrome. З цим браузером найменша вірогідність, що відео не буде працювати.

Також радимо подивитись:

Підтримуйте першоджерело українського контенту в інтернеті. Скачуйте цей файл на сайті
toloka.to

0 0 voting
is closed
Дякуємо
за вашу оцінку
Додано:
загрузка...

Останні фільми 2017 року:

загрузка...

Слідкуй за оновленнями:

Тут ми розміщуємо нові та цікаві фільми.

Чат

Контакти:

Email: [email protected]

Якщо у вас виникли питання, пропозиції або скарги, пишіть на цю пошту.

Правовласникам